Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Lost
Lost
Lost


Tarih: 2009-04-27 TV : TNT Saat: 20:00 Tür:Yabancı Dizi


Lost 3. SEZON

1. A Tale of Two Cities                                                                                                     
Tüm dünyada ilgi gören ‘küresel efsane,’ III. sezon bölümleri ile hem orijinal dilinde altyazılı hem de dublajlı seçenekleri ile TNT’de devam ediyor.
Bu ada farklı… Özel… Kazazedeler hayatta kalmaya çalışıyor… Bu bir oyun değil. Uçağın düşüşünü, adayı, geride bıraktıkları hayatı düşünmedikleri bir gün yok. Hayatta kalanların bazıları bunun bir kaza olduğunu düşünüyor. Bazıları ise bir kader… Bazıları ise neye inanacağını şaşırmış durumda. Belki de hayatta gerçekten tesadüf diye bir şey yoktur ve tüm bu olanların bir nedeni vardır… Ve elbette bir sonucu… Jack, Kate, ve Sawyer “diğerlerinin” mahkumu. Bu bölümde Jack’in geçmişi hakkında birçok gerçek ortaya çıkacak.
Lost SEZON 3

Lost  17. Catch-22

Bu ada farklı… Özel… Kazazedeler hayatta kalmaya çalışıyor… Bu bir oyun değil. Uçağın düşüşünü, adayı, geride bıraktıkları hayatı düşünmedikleri bir gün yok. Hayatta kalanların bazıları bunun bir kaza olduğunu düşünüyor. Bazıları ise bir kader… Bazıları ise neye inanacağını şaşırmış durumda. Belki de hayatta gerçekten tesadüf diye bir şey yoktur ve tüm bu olanların bir nedeni vardır… Ve elbette bir sonucu…
Tüm dünyada ilgi gören ‘küresel efsane,’ Lost 3. sezon bölümleri ile hem orijinal dilinde altyazılı hem de dublajlı seçenekleri ile TNT’de devam ediyor. Lost Bu bölümde Desmond; Hurly, Jin ve Charlie’yi ormanın derinliklerine gitme konusunda ikna eder. Desmond’un geçmişi ile ilgili kimi sırlar açığa çıkar. Jack ve Juliet’i bir arada gören Kate ümitsizliğe kapılarak yüzünü Sawyer’a çevirir.

Künye :

Lost Dublajlı


Lost izle -> TNT canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı