Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Papatyam
Papatyam
Papatyam


Tarih: 2009-04-28 TV : STAR TV Saat: 20:10 Tür:Yerli Dizi


Papatyam dizisi 16. bölüm”
“ iki yalnız bir yastıkta”

Yapım MinT / Birol Güven yapımcılığında, yönetmenliğini Bora Tekay’ın üstlendiği, senaryosunu Murat Aras’ın yazdığı, başrollerini uzun bir süreden sonra ekranlara dönen duayen oyuncu Metin Akpınar ve Nilgün Özhan Kasapbaşoğlu’nun paylaştığı “Papatyam”  yeni bölümüyle bu akşam Star TV’de.

Yaşları ilerlemiş ve aşktan ümidi kesmiş iki insanın bir evlendirme programında karşılaşmasıyla değişen hayatlarının hikâyesi… Televizyonda evlenmek kolay peki ya sonrası? Bu evlilik yalnızlıklarına çare olacak mı yoksa bir yastıkta iki yalnız olmaya devam mı edecekler?


Papatyam 16-A Bölüm Özet:
Sandığı çalınan Necati panik halindedir. Çünkü sandığın içindekiler onun için çok önemlidir. Önce eve hırsız girdiği düşüncesiyle polise haber verirler. Polis bir yandan hırsızı ararken Necati de evde bulduğu düğmenin izini sürmektedir.
Şebnem sürekli ortadan kaybolan kocasını kıskandırmak için bir plan yapar ve başka bir ilişkisi varmış gibi göstermeye karar verir. Erdem ve Fulya ise yine çocuk konusunda kavga ederler. Fakat Fulyanın yeni teşhis edilen hastalığı çocuk sahibi olmasını gerektirmektedir. Yoksa ameliyat olacaktır. Fulya bu zor kararı vermeden önce çocuk yapmanın zorluklarını araştırmaya karar verir. Balıkçı Seyfo ise Özge tarafından trekkinge davet edilir. Seyfo kabul eder ama trekking nedir onu bile bilmemektedir.
 

Künye :

Yapımcı : Yapım MinT / Birol Güven
Yönetmen : Bora Tekay
Senaryo : Murat Aras
Müzik: : Aydın Sarman , Burcu Güven
Oyuncular : Metin Akpınar ( Necati) , Nilgün Özhan Kasapbaşoğlu ( Feride) , Deniz Oral ( Lütfü ) , Aslı Omağ ( Gülşen ) , Atılgan Gümüş ( Erdem ), Çiğdem Batur ( Fulya ) , Ceren Erginsoy ( Şebnem ) , Can Verel ( Vedat ) , Billur Yazgan ( Özge ) , Nergis Kumbasar ( Semiha ) , Ercüment Balakoğlu ( Nurettin) , Erdem Baş ( Rıza )


Papatyam izle -> STAR TV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı