Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Canım Ailem
Canım Ailem
Canım Ailem


Tarih: 2009-04-28 TV : ATV Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


MERTCAN KAÇTI MI? KAÇIRILDI MI?

Yapımcılığını Erol Avcı’nın, yönetmenliğini Sadullah Celen’in yaptığı, senaryosunu Selin Tunç’un yazdığı, başrollerini ise Uğur Yücel, Ozan Güven, Ezgi Mola ve Şebnem Bozoklu’nun paylaştığı “Canım Ailem” yepyeni bölümüyle ATV de.

Canım Ailem 23.Bölüm Özeti (Yeni Bölüm) 

Mert Can’ın ortadan kaybolması her iki evi de perişan eder. Mert Can’ı ararken akıllarında tek bir soru vardır; Mert Can kaçtı mı, yoksa biri mi kaçırdı?Çocukların amcası Zeki’nin, Samim’i Mert Can’ı saklamakla suçlaması evdeki gerginliği artırır. Soluğu Samim’de alan Zeki evden ayrılırken resti çeker: Samim ya akşama kadar Mert Can’ı bulacak, ya amca eve polislerle gelecek ve yeğenini bir daha Samim’e göstermeyecektir.

Halim’le birlikte Mert Can’ı arayan Feride bir yandan da Kenan’a ulaşmaya çalışmaktadır. Kenan’ın telefonunu bir kadın açınca Feride küplere biner. Kenan’ın onu aldatıp aldatmadığını anlamak için gizli bir plan yapmaya girişir.

İki aile köşe bucak Mert Can’ı ararken eve gelen evrak işleri iyice karıştırır: Ertesi gün eve Sosyal Hizmet Görevlisi gelecek, Samim’in performansına göre mahkemeye sunulmak üzere rapor verecektir. Samim davayı kaybetme korkusuyla yeniden sokak sokak Mert Can’ı aramaya koyulur.

Künye :

Canım Ailem yeni bölüm
Yapım    : TMC
Yapımcı   : Erol Avcı
Senaryo   :  Selin Tunç
Yönetmen   : Sadullah Celen
Genel Koordinatör  : Güzide Balcı
Oyuncular   : Uğur Yücel, Ozan Güven, Ezgi Mola, Şebnem Bozoklu, İlker Aksum, Sezgi Mengi, Deniz Denker, Alpay Şayhan, Hikmet Körmükçü, Candan Sabuncu, Oktay Gürsoy, Sevtap Özaltun, Nejat Birecik, Fırat Doğruluoğlu, Emre Karayel, Haldun Boysan


Canım Ailem izle -> ATV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı