Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
The Tudors
The Tudors
The Tudors


Tarih: 2009-04-29 TV : E2 Saat: 22:15 Tür:Yabancı Dizi


The Tudors 2. SEZON”
The Tudors’ta ikinci raunt...

Birinci sezonuyla çok ses getiren The Tudors’ta merakla beklenen ikinci raunt Hava Kararınca kuşağında yeniden ekrana geliyor.....
İngiltere Kralı VIII. Henry’nin çalkantılı hayatı ve olaylı aşklarını anlatan The Tudors’ta ikinci buluşmaya hazır mısınız?  The Tudors’ta hiç bir şey bıraktığımız gibi olmayacak..  Geçen sezon VIII. Henry’yi toy ama hırslı bir kral olarak bırakmıştık. İkinci sezonda Henry, aynı ölçüde çapkın ama çok daha olgun, güçlü ve acımasız bir kral olarak çıkacak karşımıza. Henry’nin tutkulu aşkı Anne Boleyn’in tafında ise durum biraz daha karışık İhtiraslı güzelin sonunu getirecek olaylara tanık olurken, diziye katılacak yeni kadın karakterlerle tanışacağız. Şüphesiz bunların en önemlisi İzlandalı oyuncu Anita Briem tarafından canlandırılan, İngiltere tarihinin bir başka etkili kadın figürü Jane Seymour olacak.

SARAYDA İŞLER İYİCA KARIŞIR
Bu akşam yayınlanacak The Tudors ikinci sezon yedinci bölümde, İngiliz Reformasyonu tüm hızıyla devam etmektedir. Sürgünde olan Katherine’in giderek kötüleşen sağlığı onu adım adım ölüme götürmektedir. Öte yandan, hayatından endişe eden ve  tehlikenin çok yakın olduğunu hisseden Kraliçe Anne, idam edileceğine dair kabuslar görmektedir. George Katherine’e zarar verebilecek her türlü şeye karşı önlem almaya çalışsa da Anne, eski kraliçeyi kendisine bir tehdit olarak gördüğünü Henry’ye söylemekten çekinmez. Bu arada Cromwell, İngiltere’yi Katoliklik’ten tamamıyla arındırmak için paralı Protestan askerlerden oluşan bir ordu kurmuştur. Öte yandan Henry’yle ava çıkan Brandon kralın ve iştirakçilerinin geceyi Sir John Seymour’ın evinde geçirmesini sağlar. Henry Sir John’ın misafirperverliğini fırsat bilip kızı Jane’i baştan çıkartır. Bu arada Katherine’in kolları arasında ölümü üzerine Elizabeth Darrell da kendi hayatına son verir.

Künye :

The Tudors izle -> E2 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı