Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Avrupa Yakası
Avrupa Yakası
Avrupa Yakası


Tarih: 2009-04-29 TV : ATV Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


Avrupa Yakası 185. Bölüm
BURHAN AŞKININ PEŞİNDE…

Ekranların kahkaha makinesi “Avrupa Yakası ”, gülmekten kırıp geçirecek 185.bölümü ile 29 Nisan Çarşamba akşamı atv’de!

Avrupa Yakası (Yeni Bölüm) 185. Bölüm Özeti

Makbule ve Burhan’ın arasına hafif bir soğukluk girince, Burhan ağır bir bunalım yaşamaya başlar. Aşk acısı çekmekte ve ne yapacağını bilmemektedir. Öte yandan Makbule’nin bulduğu yeni arkadaş grubu ve  hobi, onu fazlasıyla meşgul eder. Ta ki Tevfik Bey el koyana kadar.

Volkan onun kaybolmuş oğlu olduğuna inanan zengin bir adamla karşılaşır ve etrafındakilerin ricasıyla merhamet sebebiyle durumu idare eder. Yüklü bir mirasın sözkonusu olduğu ortaya çıkınca, adamın kayıp zannedilen oğlu, Kıbrıs’tan aniden çıkagelir! Volkan’la ilgili niyetleri ise pek iyi değildir!

Karadeniz’de yapılan otoyolun birkaç metresi Dursun’a ait bir tarladan geçmektedir. Karayolları yetkilileri para verip  tarlayı satın almaya geldiklerinde Dursun kesin bir dille reddeder. Onun isteği viyadüğe kendi adının verilmesidir!

Şahika ve Fatoş, Bülent’in körüklemesiyle, müthiş bir "trendleri önden öğrenip uygulama" yarışına girerler. Yeni açılan bir restoran, yeni moda bir kıyafet, yeni çıkmış bir kitap, ikili arasında paylaşılamaz. Acaba kim kazanacaktır?

Künye :

Avrupa Yakası dizisi yeni bölüm
Yapım  : Plato Film-Sinan Çetin
Senaryo : Gülse Birsel
Yönetmen : Jale Atabey Özberk
Oyuncular : Gülse Birsel (Aslı), Ata Demirer (Volkan), Hasibe Eren (Makbule), Sarp Apak (Tanrıverdi), Levent Üzümcü (Cem), Şenay Gürler (Fatoş), Hale Caneroğlu (Yaprak), Engin Günaydın(Burhan), Rutkay Aziz (Bülent), Suna Keskin (Sedef), Yıldırım Öcek (Patron), Veysel Diker (Tacettin), Yavuz Seçkin (Sertaç), Binnur Kaya (Şahika), Ömür Arpacı (Dursun), Hakan Yılmaz (Osman), Gönül Ülkü Özcan (Hamiyet Hala), Müşfik Kenter (Tevfik Enişte)


Avrupa Yakası izle -> ATV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı