Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Dexter
Dexter
Dexter


Tarih: 2009-04-30 TV : E2 Saat: 22:15 Tür:Yabancı Dizi


Dexter 3. Sezon”
Dexter Kuralları Yeniden Yazıyor
Perşembe 22:15
 
Kanundan kaçabilirsiniz ama Dexter’dan asla! Kanun kaçaklarının korkulu rüyası Dexter, üçüncü sezon bölümleri yeniden Perşembe 22:15’de Hava Kararınca kuşağında e2’de.

Yeni Sezon Yeni Davalar!
İçindeki öldürme dürtüsünü suçlulara yönelten ekranların yumuşak kalpli seri katili Dexter Morgan, geçtiğimiz sezon adaletin elinden kıl payı kurtulmayı başarmıştı. Yaşadıklarından ders çıkaran Dexter’ı, artık daha titiz ve temkinli davranırken izleyeceğiz. Ayrıca bu sezon, onun daha önce hiç görmediğimiz bir yüzüyle de tanışacağız. Kendisini evlat edinen Harry’nin yasalarına sıkı sıkıya bağlı olan Dexter, kuralları biraz gevşetecek. Diğer yandan Rita’yla ilişkisini düzene sokacak, fakat hayatına çok daha önemli biri girecek. İlk kez yakın bir arkadaş edinen Dexter’ın düzeni bozulacak, duygusallaşacak. Çevresindekilere gelince Angel terfisinin keyfini çıkarmaya çalışırken, Debra kendini ispatlamak için fırsatlar yakalayacak. Polis teşkilatı yeni bir seri katilin peşine düşerken Dexter, kendi şeytanlarıyla boğuşacak.

Dexter  Üçüncü Sezon Birinci Bölüm / Babamız
Bu akşam ekrana gelecek Dexter 3. sezon birinci bölümde neler olacak? Dexter için hayat yolunda gidiyor gibi görünmektedir. Gözler artık Miami Metrosu Cinayet Masası için kan analisti olarak çalışan Dexter’ın üzerinde değildir ve dolayısıyla gündüz işinde artık çok daha rahattır. Seri katil olarak devam eden gece hayatında da bir değişiklik yoktur ve bir katil ve uyuşturucu satıcısı olan Freebo’nun peşine düşmeye karar vermiştir. Bu arada Rita ve onun çocuklarıyla olan ilişkisi düzelmiştir. Ancak herşey planladığı gibi gitmez ve evde ve gece hayatında yine kendisinin sebep olduğu problemlerden uzaklaşmak için yol aramak zorunda kalır. Dexter bir yandan da Freebo’yu adaletin önüne çıkartmak için oldukça kişisel sebepleri olan Başsavcı’nın Yardımcısı Miguel Prado ile yakından ilgilenmektedir.
Dexter 3. sezon 1. bölüm

Künye :

Dexter izle -> E2 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı