Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Film Kahramanı
Film Kahramanı
Film Kahramanı


Tarih: 2009-05-02 TV : TV8 Saat: 20:45 Tür:Yabancı Sinema


Film Kahramanı (Frame Of Mind)

Blake, Los Angeles’ta yaşayan, sıradan görünüşlü ama sıradışı bir adamdır. Blake’i sıradışı kılan özelliği hayatı sanki birileri tarafından izleniyormuşçasına yaşamasıdır. Film boyunca sürekli kameraya dönerek yorumlar yapar ve bir süre sonra onun seyircilerinin aslında biz olduğunu anlamaya başlarız.
Blake sokakta “Süpheli bir kişi” ile karşılaşır ve onu takip etmeye başlar. Onun yanına gidip, aslında bu konuda hiçbir fikri olmasa da, “Ne yaptığını biliyorum!” diyerek onu tehdit eder. Polis, Blake’i insanları taciz etmemesi için uyarsa da, o kötülükle savaşmanın görevi olduğuna içtenlikle inanmaktadır. Bu arada ailesi ona sürpriz yapar ve ziyaretine gelir. Annesiyle babası, Blake’in içinde bulunduğu bu garip ruh haline karşı çok anlayışlı davranır hatta çoğu zaman bu hayallerini desteklerler.
Kötülükle savaşmak için bir “Sağ kol” tutan Blake, “Şüpheli kişi”yi rahatsız etmeye devam ettiği için en sonunda tutuklanır ve mahkeme tarafından bir psikiyatrist görmeye zorlanır. Güzel psikiyatrist Elizabeth’i gördüğü anda onu “Aşk ilişkisi” olarak isimlendiren Blake’i, onun nişanlı olduğu gibi gerçekler hiç de rahatsız etmez. Hatta Elizabeth’in nişanlı olduğu adamı “Zavallı nişanlı” olarak isimlendirir. İşin ilginç tarafı, Blake’in sıradışı karakterinin Elizabeth’i etkilemeye başlamasıdır. “Aşk ilişkisi”ni ve “Sağ kol”unu yanına alan Blake artık “Şüpheli kişi”nin karanlık doğasını açığa çıkarmaya hazırdır.

Künye :

Orijinal Adı  : Frame of Mind
Yönetmen   :  Brad T. Gottfred
Oyuncular   :  Jeremy Sisto, Dina Meyer, Peter Stormare, Brian J. White, Frances Bay, Alexis Arquette
Yapım            :   Romantik Komedi 2003 ABD


Film Kahramanı izle -> TV8 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı