Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Baba Ocağı
Baba Ocağı
Baba Ocağı


Tarih: 2009-05-02 TV : STAR TV Saat: 20:10 Tür:Yerli Dizi


Baba Ocağı 44.Bölüm Özeti”

Sinetel Film yapımcılığında yönetmenliğini Mustafa Şevki Doğan’ın senaristliğini H. Baykut Badem, Arzu Birol, Filiz Ekinci ve Emin Gürsoy’un üstlendiği, başrollerini Burak Özçivit, Selim Güngören, Gülden Dudarık, Engin Şenkan, Ali İpin ve Suzan Aksoy paylaştığı, “Baba Ocağı ” yeni bölümüyle bu akşam Star TV’de.

Baba Ocağı  44.Bölüm özeti

Albüm işi yatan gençler her şeye yeniden başlamaya karar verirler.Köyde musiki kursu açan Yusuf, Sabri ve Tahir’in yağ oyununa gelmeye başlar. Halil’in kurs binasında Kızılaycılar deprem kursu verir. Gülsüm ve Dürdane kızlarla beraber yeni dükkânlarını görmeye gider. Köye gelen bir İtalyan turist herkesin neşe kaynağı olur. Ancak bu esrarengiz adamın geliş nedeni bambaşkadır. Feraye, Özge ve Seda için söz sepeti hazırlar. Cemile ve Gülsüm’se bu sözü bozmak için plan yapar. Güven gemileri yakar ve İsmet’i kaçırır. Bütün köyün katıldığı deprem tatbikatında esrarengiz turistin asıl kimliği ortaya çıkar.
 

Künye :

 Baba Ocağı yeni bölüm
Yapımcı : Sinetel Film / İbrahim Mertoğlu
Yönetmen : Mustafa Şevki Doğan
Senaryo : H. Baykut Badem, Arzu Birol, Filiz Ekinci, Emin Gürsoy
Kim- kimdir : ,Engin Şenkan (Halil), Ali İpin ( Yusuf) ,Suzan Aksoy (Feraye), Burak Özcivit (Güven), Selim Güngören (Murat), Uğur Demirpehlivan (Dürdane), Gülden Dudarık (Cemile), Ceren Hindistan ( İsmet), Algı Eke (Kısmet), Emin Gürsoy (Recep), Aylin Kabasakal (Gülsüm), Boran Ağgedik (Ozan), Akın Saatçi (Alp), Murat Kılıç ( Cem), Süleyman Süleymanoğlu (Ersoy), Gaye Sürer (Seda), Feyza Çıpa (Özge), Merve Altınkaya (Didem), Atilla Karagöz (Komutan Müfit), Sermet Keskin (Şoför Er Maksut), Yaşar Üzer (Muhtar Tahir), Volkan Baş (Bakkal Hasan), Fatih Doğan (Kapıcı Tahir)


Baba Ocağı izle -> STAR TV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı