Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
İstanbul Çocukları
İstanbul Çocukları
İstanbul Çocukları


Tarih: 2009-05-02 TV : STAR TV Saat: 16:30 Tür:Yerli Dizi


 “İstanbul Çocukları 1. bölüm tekrarı”

Pastel Film /  Yaşar İrvül yapımcılığında, yönetmenliğini Cem Tabak’ın üstlendiği,
başrollerini Oya Akar, merhum sanatçı Gazanfer Özcan’ın torunu Tarık Ündüz,
Barış Falay, Laçin Ceylan ve Arif Erkin’in paylaştığı “ İstanbul Çocukları” 
1. bölüm tekrarıyla bugün Star TV’de.

Dizinin her bölümünde gencinden yaşlısına, kentlisinden köylüsüne, zengininden yoksuluna, iyisinden kötüsüne, temizinden kirlisine karakterlerin “sahici, sürükleyici, merak ettirici” hikâyeleri anlatılacak! Kimi zaman gözler dolacak, ağlanacak; kimi zaman öfkeden dişler gıcırdayacak, kimi zamanda sıcacık gülümsemelerle yürekler ferahlayacak! Bu hikâyede hayatın içinde var olan, ama dönüp bakılmaya, takılıp kalmaya, merak edilmeye değer ne varsa yerini alacak!


1.Bölüm:

Dedesinin, dayısının bütün karşı çıkmalarına rağmen İstanbul’a üniversite okumaya gelen Gülfem; aynı okulda öğrenci olan Arel’e uzaktan uzağa ilgi duymaktadır. Arel onu bir partiye davet ettiğinde büyük heyecan duyar. Ancak Külkedisi misali gece yarısından önce yurda dönmesi gerekmektedir. Diğer yandan, Arel’in takıldığı kızlardan biri olan Banu, Arel ile Gülfem’in arasında başlayan yakınlığı hissetmiştir büyük öfke duymaktadır. Diğer yanda ise Atakan, dayısının işlettiği üniversite kantininde garsonluk yapmaktadır. Geceleri de annesine ve kardeşine yeni bir hayat kurabilme gayreti ile bir barda barmen olarak çalışır. Atakan üniversite araştırma görevlisi olan Ateş Hanımın fazlasıyla dikkatini çekmektedir. Genç kadın bu delikanlıyla iletişim kurabilmek için onun çalıştığı bara bile gitmekten çekinmemektedir. Diğer yanda Gülfem’in Erzincan’da yaşayan dayısı, geçkin yaşına rağmen hiç de istemediği bir kızla nişanlandırılmak üzeredir. Sümer Dayı evlenip kapana kapatılacağını düşündüğünden bu nişandan kaçmanın yollarını aramaktadır.
Gülfem yurttaki oda arkadaşı Esra ile Arel ve arkadaşı Mehmet’in davetini kabul ederek partiye katılırlar. Ancak Arel Gülfem’i hemen bırakmak niyetinde değildir. Parti çıkışı ciddi bir trafik kazası geçirirler. Gülfem ağır yaralanır. Atakan da Vecdi’nin arabası ile kaza yapılan güzergâhtan geçmektedir. Gençleri ölümden döndüren Atakan mı olacak? Erzincanlı aile biricik kızlarının başına gelenleri duyduklarında nasıl bir şok yaşayacaklar? Ateş Hanım niye Atakan’ın peşinde? Atakan göründüğü gibi sıradan bir garson parçası mı, yoksa kimsenin bilmediği çok büyük bir sırrı mı var
 

Künye :

İstanbul Çocukları yeni bölüm
Yapımcı : Pastel Film / Yaşar İrvül
Yönetmen : Cem Tabak
Senaryo : Güliz Kucur , Gül Abus Semerci 
Kim – Kimdir: Oya Akar ( Gülfem), Tarık Ündüz ( Atakan), Arif Erkin ( Sıtkı), Barış Falay ( Sümer ), Laçin Ceylan ( Hüner), Cenk Gürpınar ( Arel), Pelin Dinçer ( Ateş), Tuğçe Karaoğlan ( Esra), Adıhan Şentürk ( Mehmet), Doğu Alpan ( Vecdi), Duygu Gök( Banu), Gökhan Çetin ( Ethem), Yosi Yusuf Saranga ( Varlık), Tuğçe Tamer (Fidan), Nihal Menzil ( Oya Hanım), Deniz Erözen ( Zühre), Aleyna Kala ( Ayşe ), Ulaş Tırıl ( Timuçin), Yıldırım Bayazit ( Rıza), Sera Tokdemir ( Ceren)


İstanbul Çocukları izle -> STAR TV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı