Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
İstanbul Çocukları
İstanbul Çocukları
İstanbul Çocukları


Tarih: 2009-05-03 TV : STAR TV Saat: 22:30 Tür:Yerli Dizi


 “İstanbul Çocukları 2. bölüm”

Pastel Film /  Yaşar İrvül yapımcılığında, yönetmenliğini Cem Tabak’ın üstlendiği, başrollerini Oya Akar, merhum sanatçı Gazanfer Özcan’ın torunu Tarık Ündüz, Barış Falay, Laçin Ceylan ve Arif Erkin’in paylaştığı “İstanbul Çocukları” yeni bölümüyle bu akşam Star TV’de.

Dizinin her bölümünde gencinden yaşlısına, kentlisinden köylüsüne, zengininden yoksuluna, iyisinden kötüsüne, temizinden kirlisine karakterlerin “sahici, sürükleyici, merak ettirici” hikâyeleri anlatılacak! Kimi zaman gözler dolacak, ağlanacak; kimi zaman öfkeden dişler gıcırdayacak, kimi zamanda sıcacık gülümsemelerle yürekler ferahlayacak! Bu hikâyede hayatın içinde var olan, ama dönüp bakılmaya, takılıp kalmaya, merak edilmeye değer ne varsa yerini alacak!

İstanbul Çocukları 2.Bölüm:

Gülfem arkadaşlarıyla birlikte trafik kazası geçirdikten sonra Kemaliye’deki aile apar topar kızlarının yanına koştular. Gülfem hayati tehlikeyi atlattı, ancak başka tatsız konular onu bekliyor. Kaza ile ilgili basına yansıyan haberler kızın annesini, kaza ile ilgili basına yansıyan haberler kızın annesini, dedesini, dayısını çok öfkelendiriyor. Hüner her ne olursa olsun kızının arkasında durmaya devam ederken, Sıtkı dede yanına Sümer’i de alarak bunları hastanede bırakıp gidiyor. Hüner Gülfem’i hastaneden taburcu ettikten sonra nereye götüreceğini bilmiyor. İstanbul koca şehir! Yanında büyük bir kaza atlatmış gencecik kızıyla nereye sığınsın kadın?
Diğer yanda Banu Gülfem’in partide çekilen görüntülerinin altına kötü bir ilan vererek kızın izzeti nefsini okul çevresinde iki paralık ediyor. Atakan durumdan haberdar, Gülfem bu görüntüleri kendi rızasıyla mı çektirdi yoksa kadere kurban mı gitti bilmiyor. Ateş okulda, okul dışında Atakan’a tacizlerine devam ederken, oğlanın eniştesi Rıza durumun farkına varmaya başlıyor.

Sıtkı Dede torununu affedebilecek mi? Gülfem yine eskisi gibi ailesiyle bir araya gelebilecek mi? Gülfem Banu’nun yaptığı kötülükten ne zaman haberdar olacak?
Atakan Ateş’le istemediği bir yola mı giriyor? Fidan elinden sabun kalıbı gibi kaçıp giden Sümer’i geri dönmeye nasıl ikna edecek?

Künye :

İstanbul Çocukları yeni bölüm
Yapımcı : Pastel Film / Yaşar İrvül
Yönetmen : Cem Tabak
Senaryo : Güliz Kucur , Gül Abus Semerci 
Kim – Kimdir: Oya Akar ( Gülfem), Tarık Ündüz ( Atakan), Arif Erkin ( Sıtkı), Barış Falay ( Sümer ), Laçin Ceylan ( Hüner), Cenk Gürpınar ( Arel), Pelin Dinçer ( Ateş), Tuğçe Karaoğlan ( Esra), Adıhan Şentürk ( Mehmet), Doğu Alpan ( Vecdi), Duygu Gök( Banu), Gökhan Çetin ( Ethem), Yosi Yusuf Saranga ( Varlık), Tuğçe Tamer (Fidan), Nihal Menzil ( Oya Hanım), Deniz Erözen ( Zühre), Aleyna Kala ( Ayşe ), Ulaş Tırıl ( Timuçin), Yıldırım Bayazit ( Rıza), Sera Tokdemir ( Ceren)


İstanbul Çocukları izle -> STAR TV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı