Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
THE O.C.
THE O.C.
THE O.C.


Tarih: 2007-02-23 TV : CNBC-E Saat: 20:00 Tür:Yabancı Dizi


THE O.C.
Üçüncü sezon bölümleri, her cuma 20:00'de cnbc-e ekranlarında

YILIN EN İDDİALI GENÇLİK DİZİSİ 
 
“The O.C.”, diğer adıyla “Orange County”, California’da cennet gibi bir yer. Burada herkes varlıklı ya da öyle görünmek için elinden geleni yapıyor. Kusursuz olmaya çalışsalar da madalyonun görünmeyen yüzünde sadakat ve kimlik kaybı yaşanıyor.

Çocukların ailelerinden gizlediği, yetişkinlerin de çocuklarından gizlediği yaşamları olabiliyor “Orange County”de.

İlk sezonun sonunda dağılan “The O.C.” tayfası ikinci sezonda tekrar New Port’ta buluşmuştu. Ryan bir kez daha sokaklar yerine yine “Orange County”yi seçmişti. İkinci sezonda yeni karakterlerin katılımı, kaderleri öyle ya da böyle birleşmiş olan Ryan, Seth, Marissa ve Summer’ın hayatlarına ve ilişkilerine renk katıp beraberlerinde sürpriz gelişmeler getirdi. Aynısı ebeveynleri içinde geçerli tabii. Ne yazık ki bu sürprizlerin hepsi olumlu gelişmeler değildi. İkinci sezonun sonunda Kirsten alkol tedavisi görmek için bir rehabilitasyon merkezine yatmıştı. Marissa ise Ryan'ı kurtarmak için kardeşi Trey'i vurmuştu. Üçüncü sezon bu olayların bıraktığı soru işaretleriyle başladı. Her ne kadar iki sorun da zaman içinde çözüm bulmuş olsa da bu sezon liseden mezun olacak gençleri gelecek endişelerinin yanı sıra bol bol dram bekliyor.

Dünyanın çeşitli ülkelerindeki milyonlarca genç için yeni bir moda ve müzik trendi yaratan dizi, 2005 yılında üç “Teen Choice” ödülüne layık görüldü...
 
THE O.C.
Üçüncü sezon bölümleri, her cuma 20:00'de.

Künye :

THE O.C. izle -> CNBC-E canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı