Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Melekler Korusun
Melekler Korusun
Melekler Korusun


Tarih: 2009-05-09 TV : SHOW TV Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


Melekler Korusun 19. Bölüm
Burhan, Melek’e olan duygularını açınca kırılan sadece sürahi olmaz! Salih de  bin parça halde darmadağın olur! Melek ise durumu, Kehribar’a çaktırmadan kontrol altına alabilme derdindedir!

Esin ve Erkan’ı zorlu günler bekler; çünkü Birol’un bir süre daha İstanbul da kalması söz konusudur. Bu durum Eylül’ün işine yarayacak bir fırsat haline gelir! Esin, Erkan ve Birol Eylül’ün evinde akşam yemeğinde bir araya gelir!

Barış ve Şener ev kirası yüzünden sıkıntı çeker. Bu yüzden t-shirtlerin hepsinin satılması gereklidir. Ancak bu konuda Deniz’e güvenilmesi bütün planları alt üst eder!

İpek bir iş bulması gerektiğine inanır! Hâl böyle olunca İpek bir arkadaşına uyar ve bir cast ajansına gider! Kendini deneme çekiminde poz verirken bulur!

Barış, Bahar’dan ayrılmak ister; ancak beklenmedik bir durum Barış’ın Bahar’dan ayrılmasını engeller!! Barış iki arada kalmıştır! İpek ise Barış’a kendisini neden öptüğünü sorar. Ancak yıkılan taraf İpek olacaktır!

Birbirini koşulsuz seven ana kızın, kimi zaman gözlerimizi yaşartacak, kimi zaman güldürecek ama hep içimizi ısıtacak hikâyesi Melekler Korusun “ Aşk ve Nefret ” adlı on dokuzuncu bölümüyle 9 Mayıs Cumartesi akşamı saat 20.00’de Show Tv ekranlarında.

Künye :

Melekler Korusun dizisi künye:
Yapım: TIMS PRODUCTIONS Yapımcı: TİMUR SAVCI Senaryo: EYLEM CANPOLAT &SEMA Yönetmen: CEVRİYE DEMİR Oyuncular : MELEK HÜMEYRA, SALİH AVNİ YALÇIN İPEK ÖZGE ÖZPİRİNÇCİ ESİN ROJDA DEMİRER ERKAN SERKAN ALTUNORAK MUALLA MAHPERİ MERTOÐLU KEHRİBAR YILDIZ KÜLTÜR BURHAN TANER BARLAS BARIŞ ALPER SALDIRAN ÖZGÜR SELİN ŞEKERCİ FEVZİ ŞAMİL KAFKAS DENİZ CEM AKTAŞ CAVİDAN ROMİNA ÖZİPEKÇİ


Melekler Korusun izle -> SHOW TV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı