Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Bir Şarkısın Sen
Bir Şarkısın Sen
Bir Şarkısın Sen


Tarih: 2009-05-09 TV : ATV Saat: 20:00 Tür:Yarışma


Yayınlandığı ilk günden itibaren izlenme rekorları kıran eğlence programı “Bir Şarkısın Sen”, geçmişle geleceği buluşturuyor! Anılarımıza sinmiş şarkılarımız ve geleceğimiz olan çocuklarımız “Bir Şarkısın Sen”de yine bir araya geliyor!

Erol Evgin ve Pınar Altuğ ’un sunduğu“Bir Şarkısın Sen” 9 Mayıs Cumartesi akşamı atv’de!

Bir Şarkısın Sen 4. bölüm  (YENİ BÖLÜM)

Bir Şarkısın Sen”in sürprizlerle dolu yeni bölümünde, Türk müziğinin efsane isimlerinden Tülay Özer, Uğur Akdora, Sümer Ezgü ve Yeşim Salkım  minik yıldızlarla aynı sahneyi paylaşırken, Ahmet Selçuk İlkan da programa şiirleriyle renk katıyor.

Sanat dünyasının dev isimleri, her zaman olduğu gibi mucize sesli çocukların başarıları karşısında şaşkınlıklarını gizleyemiyor. Harika sesli çocuklar ise hazırladıkları muhteşem parçalarla izleyenleri büyülemeye devam ediyor.

Minik yıldız Aleyna Baktagör’ün Tülay Özer’le beraber söylediği “İkimiz Bir Fidanın” adlı parça izleyenleri çok eskilere götürürken; Berna ve Berkan ikilisinin hazırladığı “Gençlik Başımda Duman” adlı parça ve ateşböceği dansları büyük beğeni topluyor. 

Orhan Gencebay parçalarını başarıyla yorumlayan harika kız Görkem’in “Bir Teselli Ver” yorumu hafızalarda yer ederken; Şanlıurfa’nın sesi Şahin, “Urfalıyam Ezelden” adlı türküyü seslendiriyor. Minik yıldızlardan Miraç, Ceylan ve Mehmet’in birbirinden etkileyici türküleri yorumladığı programda, anneler günü için hazırlanan sürprizle, gözyaşları sel oluyor…   

Programda ayrıca; “Neler Oluyor Hayatta”, “Neden Saçların Beyazlanmış Arkadaş”, “Bim Bam Bom”, “Bağdat Yolu”, “Ah Bir Ataş Ver”, “Buruk Acı”, “Anlıyorsun Değil mi?”, “Can Hatice”, “Sana ne, kime ne”, “Hekimoğlu”, “Olmaz Olsun”  ve  “Bir ihtimal daha var” gibi pek çok sevilen şarkı, harika sesli çocuklar tarafından seslendiriliyor.

Geçtiğimiz hafta izleyicilerden en çok oyu alarak 1. olan parça ise her zaman olduğu gibi programın hemen başında açıklanıyor.

Künye :

Bir Şarkısın Sen ATV
Erol Evgin ve Pınar Altuğ


Bir Şarkısın Sen izle -> ATV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı