Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Kurtlar Vadisi
Kurtlar Vadisi
Kurtlar Vadisi


Tarih: 2009-05-20 TV : KANAL7 Saat: 21:00 Tür:Yerli Dizi


Kurtlar Vadisi’nde Bütün Işıklar Sana Çevrili, Hedefin Belli; Konsey…

KURTLAR VADİSİ İKİNCİ BÖLÜMÜYLE KANAL 7’DE İZLEYENLERLE BULUŞUYOR
Kanal 7 yaz dönemine sürprizlerle başlıyor. Reyting rekorları kıran Dizi Film KURTLAR VADİSİ Kanal 7 ekranlarında.

“Bu bir mafya dizisidir” sloganıyla başlayan ve Türk televizyon tarihinin en çok izlenen, reyting rekorları kıran dizisi Kurtlar Vadisi’ bu akşam ilk serinin ikinci bölümüyle Kanal 7’de. Salı, Çarşamba ve Cuma akşamları saat 21. 00’de ekrana gelecek olan dizide aksiyon ve gerilim hiç eksik olmuyor.
Osman Sınav ve Raci Şaşmaz’ın yapımını gerçekleştirdiği Mustafa Şevki Doğan, Raci Şaşmaz ve Murat Coşkunsu’nun yönettiği Pana Film’in bu iddialı yapımının konsept danışmanı Soner Yalçın. Dizinin müzikleri ise usta bir isimden geliyor; Gökhan Kırdar.

Oyuncu kadrosu ile göz dolduran dizinin başrollerinde Necati Şaşmaz, Özgü Namal, Oktay Kaynarca, Selçuk Yöntem, Zafer Ergin, Kenan Çoban, Gürkan Uygan, İpek Tenolçay, Seray Sever, Raci Şaşmaz, İstemi Betil ve daha birçok ünlü isim yer alıyor.
Kurtlar Vadisi serisinin ilk dizisi her Salı, Çarşamba ve Cuma akşamı saat 21.00’de Kanal 7’de.
Kurtlar Vadisi 2. Bölüm Özeti
Kurtlar Vadisine giriş operasyonu için startverilmiştir. Bunun için gerekli olan ise bir başka operasyondur: Estetik ameliyat. Ali vücut olarak Polat olmaya hazırdır. Ama ya kalbi? Ali’nin mahallesinde acı hüküm sürmektedir. Elif zor günleri çalışarak atlatmayı denemektedir. Ömer bey ve Nazife hanım için evlatlarının kaybı büyük bir yıkımdır. Bir de mahallenin başına musallat olan arazi mafyası yok mu? Mafya cephesinde ise hem Çakır, hem Şevko kumarhane açılışı için izin beklemektedir. Sinirler gergindir. Aradan kırk gün geçmiştir. Polat dimdik ayaktadır. Ameliyatın sonucu mükemmeldir. Aslan Bey Polat’ı yeni kimlik bilgilerini imtihan etmek için zorlayınca görür ki mükemmel ameliyatın bir parçası eksik kalmıştır. Polat’ın kalbi değişmemiştir ve o kalp Elif diye atmaya devam etmektedir!

Künye :

Kurtlar Vadisi izle -> KANAL7 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı