Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
The Sopranos
The Sopranos
The Sopranos


Tarih: 2009-05-30 TV : E2 Saat: 21:00 Tür:Yabancı Dizi


Ve Perdeler Kapanıyor!
The Sopranos
Büyük Final

Muhteşem oyuncular, ayrıntı cambazı senaristler ve birbirinden başarılı yönetmenler ile 6 sezon boyunca seyirciyi ekran karşısına kilitleyen “The Sopranos” bu gece yayınlanacak son bölümü ile ekrana veda ediyor ve perdeler kapanıyor...

Kablolu televizyonlarda yayınlanan diziler arasında “En İyi Drama” dalında Emmy ödülü kazanan ilk dizi olan “The Sopranos” için televizyon seyircisinin başına gelmiş en harika olaylardan biri demek en doğru tanımlama olur.

BİR ÖDÜLÜ ALMAZSA, DİĞER ÖDÜLÜ ALDI
The Sopranos yayınlandığı süre içinde nerede gösterime girerse girsin hep aynı tepkileri gördü. İşin sanat kısmı ilk günden itibaren hiç tartışılmadı. The Sopranos besbelliydi ki The Godfather ve GoodFellas’ın mirasçısı ve onların iki ayağını oluşturduğu sacayağının üçüncüsüydü. TV Guide’a göre gelmiş geçmiş En Büyük TV Şovu listesinde beşinci sıra The Sopranos’a aitti. New York Times’a göre dizi “Amerikan popüler kültürünün son 25 yıldaki en büyük eseri”ydi. Newsweek’e göreyse açık farkla “en iyi” The Sopranos’tu. İngiliz Q dergisinin 20. yıl özel sayısına göreyse son 20 yılın en iyi TV şovu sıralamasında The Simpsons’ın ardında ikinci sırada onlar vardı. Ödül dağıtan jüriler de The Sopranos’a karşı her zaman cömert davrandı işin. Yedisi Emmy, beşi Altın Küre olmak üzere, 80’den fazla hatırı sayılır ödül dizinin oyuncularıyla yaratıcılarına gitti.

AMERİKAN MALI
“Amerikan Malı” adıyla ekrana gelecek son bölümüyle veda edeceğimiz son bölümde, Tony, Leotardo ve adamlarıyla aralarındaki gerginliği halletmek istemektedir. Ancak kendi adamlarından biriyle ilgili çıkan tatsız dedikodu keyfini kaçırır. Bu arada A.J. geleceğiyle ilgili çok önemli bir kararın eşiğindedir. Junior’ın akıl sağlığı ise sallantıdadır.
 

Künye :

The Sopranos izle -> E2 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı