Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Prison Break
Prison Break
Prison Break


Tarih: 2009-05-31 TV : CNBC-E Saat: 22:00 Tür:Yabancı Dizi


Prıson Break
İntikam Sezonu ile Kaldığı Yerden Devam Ediyor

CNBC-e’nin aksiyonu hiç eksilmeyen kaçış macerası “Prison Break” verilen kısa aranın ardından yeni bölümleri ile CNBC-e ekranına geri dönüyor. Bu akşam (Pazar) ekrana gelecek dizide Michael ve Lincoln yıllardır ölü bildikleri anneleri Christina Scofield’ın hayatta olduğunu öğreniyor. Ancak anne Scofield sandıklarının aksine çok güçlü bir konumda ve cevaplanmamış birçok sorunun cevabı onda saklı...

Michael ve Lincoln’ün babası Aldo Borrows ikinci sezonda Ajan Mahone tarafından öldürülmüştü. İki kardeşin annesi Christina Scofield hakkında ise bugüne kadar bildiğimiz tek şey henüz onlar çocukken öldüğü yönündeydi. Ancak Michael ve Lincoln, dördüncü sezonda babalarının Şirket hesabına çalıştığını öğrendiler. Elde ettikleri ipuçları Şirket adına çalışan tek aile ferdinin babaları olmadığına kadar götürdü onları. Dördüncü sezonun ilerleyen bölümlerinde iki kardeşin annesinin hala hayatta olduğunu anladık. Üstelik o da Şirket adına çalışan insanlardan biriydi.

Soruların Cevabı Annelerinde...
Dördüncü sezonda karşımıza çıkan en şaşırtıcı gelişme Scylla’nın ne olduğuna ilişkindi. Şirket’in kara kitabı olduğu düşünülen Scylla’nın insanlığın geleceği için hayati öneme sahip gizli formülleri içerdiği ortaya çıktı. Bu gece CNBC-e’de ekrana gelecek dördüncü sezonun 17. bölümüyle birlikte Prison Break’te bugüne kadar cevaplanmamış sorular yavaş yavaş aydınlığa kavuşmaya başlıyor.

Lincoln Annesi ile Buluşuyor...
Bu soruların birçoğunun cevabı iki kardeşin annesi Christina Scofield’da saklı. Lincoln hayatta olduğunu daha yeni öğrendiği annesiyle, kısa bir aradan sonra izleyeceğimiz bu ilk bölümde buluşacak. Bu buluşma anne Scofield’ın nasıl bir karakter olduğunu da öğrenmemizi sağlayacak. Onun çocuklarının hayatını kurtarmak için kendisini feda etmeye hazır gözü pek bir anne mi, yoksa ihtirasları uğruna çocuklarını bile ölüme itecek kadar gözü kara bir anne mi olduğunu hep birlikte öğreneceğiz.

ANNE SCOFIELD ROLÜNDE: KATLEEN QUINLAN
Michael ve Lincoln’ün anneleri Christina Scofield karakterini Kathleen Quinlan canlandırıyor. Bugüne kadar birçok sinema filminde ve televizyon yapımında rol alan usta aktris 1995’da rol aldığı Apollo 13 filmiyle “En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu” dalında hem Oscar’a hem de Altın Küre’ye aday gösterilmişti. 1972 yılında sinema sektörüyle tanışan 1954 doğumlu Quinlan bugüne kadar Event Horizon, The Doors ve Independence Day gibi büyük bütçeli filmlerde de yer aldı.
 

Künye :

Prison Break izle -> CNBC-E canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı