Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Kurtlar Vadisi
Kurtlar Vadisi
Kurtlar Vadisi


Tarih: 2009-06-02 TV : KANAL7 Saat: 21:00 Tür:Yerli DiziPOLAT KONSEY’LE NİHAYET KARŞI KARŞIYADIR!

KURTLAR VADİSİ’NDE GERİLİM TIRMANIYOR!

 

İzlenme rekorları kıran Dizi Film KURTLAR VADİSİ 8. bölümüyle bu akşam Kanal 7 ekranlarında.

 

“Bu bir mafya dizisidir” sloganıyla başlayan ve Türk televizyon tarihinin en çok izlenen, reyting rekorları kıran dizisi Kurtlar Vadisi’ Salı, Çarşamba ve Cuma akşamları saat 21. 00’de ekrana geliyor. İzlenme rekorları kıran dizinin bu akşam yayınlanacak 8. bölümünde kumarhane açılır ve bu esnada Polat Konsey’i tanıma fırsatı buluyor...

 

Osman Sınav ve Raci Şaşmaz’ın yapımını gerçekleştirdiği Mustafa Şevki Doğan, Raci Şaşmaz ve Murat Coşkunsu’nun yönettiği Pana Film’in bu iddialı yapımının konsept danışmanı Soner Yalçın. Dizinin müzikleri ise usta bir isimden geliyor; Gökhan Kırdar.

 

Oyuncu kadrosu ile göz dolduran dizinin başrollerinde Necati Şaşmaz, Özgü Namal, Oktay Kaynarca, Selçuk Yöntem, Zafer Ergin, Kenan Çoban, Gürkan Uygan, İpek Tenolçay, Seray Sever, Raci Şaşmaz, İstemi Betil ve daha birçok ünlü isim yer alıyor.

 

Kurtlar Vadisi serisinin ilk dizisi her Salı, Çarşamba ve Cuma akşamı saat 21. 00’de Kanal 7’de.

 

8. Bölüm Özeti:

Şevko’nun adamlarının Çakır’ı vurmasıyla Kurtlar Vadisi’nde taşlar yerinden oynar. Çakır akıllıca bir siyasetle Konsey’in görüşünü kendi lehine çevirir ancak Konsey dengeleri gözetmek zorundadır. Şevko ve Çakır arasındaki dengeleri kurmakla Kılıç ve Testere görevlendirilir.
Çakır nihayet kumarhanesini açabilecektir. Polat, kumarhane açılışına Emmi’nin yeğeni olarak değil, kumarhanenin ortağı olarak gider.
Kumarhane açılışında tüm Konsey üyeleri hazır bulunur ve Polat Konsey’le ilk teması yaşar. Bu sırada Şevko Polat’ı öldürtmek için yeni bir plan kurmuştur. Kumarhane açılışı büyük bir sürprize gebedir...

Künye :

Kurtlar Vadisi izle -> KANAL7 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı