Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Dirt
Dirt
Dirt


Tarih: 2009-06-01 TV : E2 Saat: 22:15 Tür:Yabancı Dizi


 
Hollywood’un En Kirli Yüzü Kapakta
 “Dirt
NIP/TUCK’IN YAPIMCILARINDAN GERÇEK BİR HİKAYE


Son dedikodular onda... Ünlülerin korkulu rüyası acımasız magazin editörü Lucy Spiller, şöhretin bilinmeyen yüzünü açığa çıkarıyor. Dirt ile magazin dünyası tüm çıplaklığıyla yeniden e2’de.

Kirli çamaşırları açığa çıkartmak ve gerçekleri bulmak amacıyla insanları kullanmaktan ve tehdit etmekten kaçınmayan Lucy’nin en büyük yardımcısı becerikli ve yetenekli paparazzi Don Konkey’dir. Şöhretinin tekrar toparlanması için reklama ihtiyaç duyan oyuncu Holt McLaren Lucy’nin ilgisini çekecektir. Bu arada Holt’un kız arkadaşı da giderek şöhreti artan genç kadın oyuncu Julia Mallory’dir. 

Kirli çamaşırlar ortaya çıkıyor.
Lucy Don’u Kira Klay’in cesedini fotoğraflaması için görevlendirir, ancak Kira Don’un beklediğinden çok daha canlı görünmektedir. Bu arada Prens Tyreese Don’a bir ziyarette bulunur fakat bu ziyaret pek de arkadaşça olmayacaktır. Öte yandan Holt Julia’ya yardım edebilmek için çeşitli yollar düşünmektedir. Willa ise “Blogan” olarak bilinen ünlü Hollywood çiftinin kirli çamaşırlarını ortaya dökmek için tüm gazetecilik hünerlerini ortaya koyacaktır
 

Künye :

Bölüm        : 2.Bölüm


Dirt izle -> E2 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı