Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Avrupa Yakası
Avrupa Yakası
Avrupa Yakası


Tarih: 2009-06-02 TV : ATV Saat: 22:30 Tür:Yerli Dizi


Burhan andropoza giriyor,
Dilber apartman yöneticiliği için Tevfik’le savaşıyor,
Cem sigarayı bırakmak için hipnoza gidiyor,
Dursun dış cepheyi boyamaya başlıyor!


Ekranların kahkaha makinesi “AVRUPA YAKASI”, kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için 188. bölümünün tekrarı ile 2 Haziran Salı akşamı atv’de!
Sakın kaçırmayın!

188. Bölüm Özeti

Ofiste yapılan sağlık sigortasının "yaşam beklentisi" testi, Burhan’ın kafasını karıştırır. Uzun yaşamayacağını öğrenen Burhan erken andropoza girer ve gördüğü ilk genç kıza aşık olur. Sayın Altıntop bu vesileyle çevrecilerin arasına girmiştir!

Volkan üç beş kuruş kazanabilmek için apartmanın çatısına baz istasyonu taktırmayı kabul eder. Tevfik küplere binince, Dilber Hala duruma el koyar ve apartmanda bazı değişiklikler yapılması için erken seçim ister.

Fatoş ve Şahika, sevgililerinin apartmanında çıktıkları uzun merdivenlerin ilişkiyi etkilediğini fark edince, Volkan, asansör yaptırma taraftarı Dilber’in tarafına geçer! Tevfik ve Dilber arasında apartman yöneticiliği için amansız bir rekabet başlayacaktır!

Cem, sigarayı bırakmak için hipnoza gitmeye karar verir. Ancak hipnoz esnasında Dursun’un portatif televizyonunu seyretmesi, işleri karıştırır.

Künye :

Yapım  : Plato Film-Sinan Çetin
Senaryo : Gülse Birsel
Yönetmen : Jale Atabey Özberk
Oyuncular : Gülse Birsel (Aslı), Ata Demirer (Volkan), Hasibe Eren (Makbule), Sarp Apak (Tanrıverdi), Levent Üzümcü (Cem), Şenay Gürler (Fatoş), Hale Caneroğlu (Yaprak), Engin Günaydın(Burhan), Rutkay Aziz (Bülent), Suna Keskin (Sedef), Yıldırım Öcek (Patron), Veysel Diker (Tacettin), Yavuz Seçkin (Sertaç), Binnur Kaya (Şahika), Ömür Arpacı (Dursun), Hakan Yılmaz (Osman), Gönül Ülkü Özcan (Hamiyet Hala), Müşfik Kenter (Tevfik Enişte)
Avrupa Yakası yeni bölüm


Avrupa Yakası izle -> ATV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı