Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
24
24
24


Tarih: 2009-06-06 TV : CNBC-E Saat: 21:00 Tür:Yabancı Dizi


Jack Bauer Adaletle Hesaplaşıyor!
24
2 Bölüm Peş Peşe

Yeni yüzler, yeni yüzleşmeler, yeni dostlar ve yeni düşmalar... Jack Bauer “24” dizisinin gündemi sarsan yedinci sezonunda bu kez adaletle hesaplaşıyor. Dizi bu akşam iki bölüm peş peşe ekrana gelecek.

7. Gün / 17. ve 18. Saat: Jack’in Durumu Kötüleşiyor...

Hodges ve Seaton, FBI’a oyun oynamıştır. FBI’ın baskın yaptığı Starkwood tesislerinde kitle imha silahı bulunmamaktadır. Bu arada Jack, Starwood’dan başka bir isimle bağlantıya geçmiştir ve bu kişi silahların yerini bilmektedir. Tony silahların peşine düşerken, Beyaz Saray da harekete geçer ve Starkwood’a bir saldırı hazırlığında bulunur.

Peki Hain Kim?
Önceki bölümde biyolojik silahtan etkilenen Jack’in durumuysa gittikçe kötüleşmektedir. Kızı Kim ile bir araya gelen Jack kızına, uygulanabilecek deneysel tedavinin ona zarar verebileceğini ve ikisinin de artık daha fazla acı çekmesini istemediğini söyler. Diğer yandan biyolojik silah tehlikesi henüz sona ermemiştir. Starkwood’un çalışanlarından bir komando biyolojik silah dolu bir tüpü şirketten kaçırmayı başarır. Bu arada karakterlerden biri hayatını kaybederken, beklenmedik bir kişinin ise hain olduğu ortaya çıkacaktır.

Künye :

17. ve 18. Saat


24 izle -> CNBC-E canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı