Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Dirt
Dirt
Dirt


Tarih: 2009-06-08 TV : E2 Saat: 22:15 Tür:Yabancı Dizi


Dirt
NIP/TUCK’IN YAPIMCILARINDAN GERÇEK BİR HİKAYE


Son dedikodular onda... Ünlülerin korkulu rüyası acımasız magazin editörü Lucy Spiller, şöhretin bilinmeyen yüzünü açığa çıkarıyor. Dirt ile magazin dünyası tüm çıplaklığıyla yeniden e2’de.

Kirli çamaşırları açığa çıkartmak ve gerçekleri bulmak amacıyla insanları kullanmaktan ve tehdit etmekten kaçınmayan Lucy’nin en büyük yardımcısı becerikli ve yetenekli paparazzi Don Konkey’dir. Şöhretinin tekrar toparlanması için reklama ihtiyaç duyan oyuncu Holt McLaren Lucy’nin ilgisini çekecektir. Bu arada Holt’un kız arkadaşı da giderek şöhreti artan genç kadın oyuncu Julia Mallory’dir. 

Kapak Kim Olacak?.
Dirt’te bu hafta Lucy ses getirecek işler peşinde. “Dirt Now” dergisinin okuyucuyla buluşmasına az zaman kalmıştır ancak Lucy’nin kapak için çarpıcı bir habere ihtiyacı vardır. Lucy, gözden düşmekte olan hristiyan bir pop yıldızının uyuşturucu kullandığından şüphelenmektedir ve gerçekleri ortaya çıkarması için Don’u görevlendirir. Don bu uğurda her şeyini feda etmeye hazırdır. Diğer yandan Holt önemli bir yapımcıyla görüşmelere başlamıştır. Julia içinse rol aldığı dizinin setine geri dönmek pek de kolay olmayacaktır.

Künye :

 3.Bölüm


Dirt izle -> E2 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı