Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Kız Kaçıran
Kız Kaçıran
Kız Kaçıran


Tarih: 2009-07-10 TV : ATV Saat: 20:05 Tür:Yerli Dizi


KIZ KAÇIRAN
9/8 Hayatlar
(Yeni Bölüm)

   Kamil ve Hüsnü bando işini bırakınca festival açılışı tehlikeye girer. Behçet’ten özür bekleyen Kamil’i, Selami ve Cevriye’nin oyunları ikna eder. Aynur ve Zümrüt kıskançlık krizine girince soluğu muhacir mahallede alır. Aynur, Talih‘den Zümrüt de Yiğit’e hesap sormaya başlar. Mahallede Kamil ‘e yakalanınca Yiğit, Zümrüt’ü kurtarmak kurnaz bir bahane uydurur. Ancak bu bahane Zümrüt’ü zor durumda bırakacaktır.  Festivalin alanında toplanan kalabalık coşku ile eğlenirken Ayşenur, rüyalarına giren subayı görür. Kamil üniformasıyla meydanda salınmaktadır. Aşk bu kez Ayşenur’u bulmuştur.

   Babasından intikam almak isteyen Çiğdem, Mert’le birlikte gerçekleştirecekleri planla kendisini kaçırılmış gibi gösterir. Babasından fidye isteyecektir. Kaçırılma operasyonu Çiğdem ve Mert’in planladığı gibi başlar ancak işin içine polisin karışması ve Zümrüt’ün bu kaçırılma olayı ile ilgili Yiğit’i suçlamasıyla işler arap saçına döner.

Künye :

Yapım : Sinetel
Yapımcı: İbrahim Merdoğlu
Yönetmen: Mustafa Şevki Doğan     Senaryo: Baykut Badem-Filiz Ekinci
Oyuncular: Barış Hayta (Yiğit), Pınar Aydın (Zümrüt), Sümer Tilmaç (Kamil), Lemi Filozof (Talih), Halil İbrahim Kalaycıoğlu (Behçet), Bengi İdil Uras (Asalet), Ömer Güney (Mert), Müge Yumurtacıoğlu (Çiğdem), Melahat Abbasova (Nurgül), Anta Toros (Ayşenur), Öykü Peksel (Aynur), Mehtap Bayri (Cevriye), Ahmet Yenilmez (Hüsnü), Tülay Şerbetçi (Nurdan), Atilla Karagöz (Başkan), İbrahim Yalçın (Kofti Ferit), Deniz Sipahi (Fatoş), Metin Pala (Sülü)

Yeni Bölüm


Kız Kaçıran izle -> ATV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı