Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Şöhret Yolunda
Şöhret Yolunda
Şöhret Yolunda


Tarih: 2009-08-15 TV : TV8 Saat: 14:00 Tür:Yabancı Dizi


ŞÖHRET YOLUNDA

İspanya’da büyük ilgi gören müzikal komedi ve gençlik dizisi Şöhret Yolunda “Un Paso Adelante”, artık Türkiye’de tv8 izleyicileriyle buluşuyor…
Önemli ve büyük showlarda yıldız olmayı amaçlayan ve büyük hayallere sahip bir grup gencin yaşamını irdeleyen dizi Carmen Arranz adlı gösteri sanatları okulunda geçiyor.

İzleyicinin, kimi dans eden kimi şarkı söyleyen gençlerin ve öğretmenlerinin neşe, umut ve zaman zaman kıskançlık ve hayal kırıklığıyla dolu günlerine şahit olduğu dizi İspanya’da yapılmış en başarılı yapımlardan biri olarak kabul ediliyor.

Şöhret Yolunda’nın 50. Bölüm özeti ise şöyle:
Carmen, internet’te chat yaparak ruh ikizini aramaktadır. Roman ve ailesi, küçük bir Kübalı topluluğun yanında kalmaya başlar. İşsizliğin depresif ve şaşkın kıldığı baba, kızını kaygılandırmaktadır. Pavel, Lola’nın cazibesi altındadır. Ve Jero alınmaya başlamıştır. Cristobal ve Pedro, Adela’ya düşmanlıklarından hesaplaşmanın eşiğine gelirler. Gigi, sportif aktivitelerle vakit öldürmektedir. Carmen ise internet’teki gizemli arkadaşıyla kararlaştırdıkları randevuya gider.

Künye :

OYUNCULAR        : Monica Cruz, Lola Herrera, Carmen Arranz, Beatriz Rico, Diana De Muguel, Silvia Jauregui, Beatriz Luengo, Lola Fernandez, Miguelangel Munoz, Rober arenales, Petro Salvador, Pablo Puyol       
50.Bölüm


Şöhret Yolunda izle -> TV8 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı