Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Başkent Kulisi
Başkent Kulisi
Başkent Kulisi


Tarih: 2009-08-16 TV : KANAL7 Saat: 11:15 Tür:Tartışma


HÜSEYİN ÇELİK BAŞKENT KULİSİ’NDE

KÜRT AÇILIMINI DEĞERLENDİRİYOR


Mehmet Acet’in hazırlayıp sunduğu Başkent Kulisi’ne bu hafta Ak Parti Genel Başkan Başdanışmanı ve Eski Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik konuk oluyor. Kürt sorununda çözüm arayışlarının masaya yatırılacağı Başkent Kulisi’nde Çelik, Mehmet Acet’in sorularına cevap verecek ve Ak Parti’nin konuya ilişkin yaklaşım ve çözüm yöntemlerini anlatacak.

 
Kürt sorununda çözüm arayışları sürüyor... Çözüme dönük adımları destekleyenler de var, karşı çıkanlarda… Doğu ile batının hassasiyetleri aynı zeminde buluşacak mı? Bu süreç öncekilerden farklı mı? Hükümet Kürt açılımı konusunda nasıl bir yöntem izliyor? Açılım Türkiye’nin projesi mi, dışarıdan mı empoze edildi? DTP ve muhalefetin tutumunu nasıl okumak gerek? Kanal 7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet soruyor, Ak Parti Genel Başkan Başdanışmanı Hüseyin Çelik Başkent Kulisi’nde cevap veriyor.
 

Siyaset dünyasından sıcak gelişmeler, kulislerde konuşulanlar… Başkent Kulisi uzman konuklarıyla Ankara’nın nabzını tutmaya devam ediyor. Başkent Kulisi Pazar günü saat 11.15’te Kanal 7’de.

Künye :

Hazırlayıp-sunan: Mehmet Acet


Başkent Kulisi izle -> KANAL7 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı