Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Geçmişin Gölgesi
Geçmişin Gölgesi
Geçmişin Gölgesi


Tarih: 2009-09-04 TV : TV8 Saat: 23:15 Tür:Yabancı Sinema


GEÇMİŞİN GÖLGESİ

1980’lerde oynadığı ‘Birdy’,’Full Metal Jacket’ gibi yapımlarla kendinden söz ettiren yetenekli oyuncu Matthew Modine’in oynayıp yönettiği bir cinayet ve soygun filmi.
Johnny Cooper (Matthew Modine), babası ve abisiyle birlikte karıştığı silahlı soygunda yakalanıp hapse girer. Onu, içinde ganimetin olduğu torbayla ortada bırakıp kaçan ailesine olan kızgınlığı yüzünden, şartlı tahliye edildikten sonra, artık bu işlere bulaşmamaya ve temiz bir hayat sürmeye karar verir. Çocukluk arkadaşı da olan polis memuru Gilmore’un da yardımıyla, bir benzin istasyonunda iş bularak çalışmaya başlar. McGurdy adında bir adamın (Bruce Dern) sahip olduğu benzin istasyonundaki bu iş, hayatını doğru yönde, suçtan uzak yaşaması için bulunmaz bir fırsattır.
Ne var ki, kardeşi Jamie, yanında sevgilisi Judy’yle çıkagelir. Amacı, Johnny’yi planladığı soyguna dahil etmektir. İlk başta bu öneriye şiddetle karşı çıkan Johnny, Jamie’nin Gilmore’u vurmasıyla, kendini bir anda, kardeşiyle birlikte Meksika’ya doğru kaçarken bulur. Geri dönmek için, son bir vurgun daha yapmaları gerekmektedir. İkili, boğa güreşlerinin yapıldığı bir arenayı soymaya karar verirler.

Künye :

Yönetmen            : Matthew Modine
Oyuncular            : Matthew Modine, Davie Keith, John Hurt, Bruce Dern, Lisa Marie.
Yapım                 : Cinayet – Drama 1999 ABD


Geçmişin Gölgesi izle -> TV8 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı