Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Parmaklıklar Ardında
Parmaklıklar Ardında
Parmaklıklar Ardında


Tarih: 2009-09-07 TV : ATV Saat: 22:20 Tür:Yerli Dizi


KAÇIRANLAR VE YENİDEN İZLEMEK İSTEYENLER İÇİN…
 “Parmaklıklar Ardında”,
yeni sezon bölümünün tekrarı ile 7 Eylül Pazartesi akşamı atv’de!
Sakın kaçırmayın!


PARMAKLIKLAR ARDINDA
(TEKRAR)


66. Bölüm Özeti:

Cezaevinde karantina sürmektedir. Bilinmeyen bir virüsün yol açtığı salgın hastalığı incelemek üzere gelen Dr. Metin Utku (Tardu Flordun), özel izinle cezaevine girer. Daha ilk andan müfettiş Ahmet’le çatışan doktorun resmi sicili temizdir fakat hakkında kanıtlanmamış iddialar vardır. Çocukluk arkadaşı Selim’den bu bilgiyi alan Ahmet doktoru dikkatle izlemektedir. Doktorun Tansel ve Ekrem’le ittifaka girmesi gecikmez. Ahmet, başgardiyan Sevtap’ın desteği dışında, her zamanki gibi yalnızdır. Hilal’in ilk aşkı Mert’in (Pamir Pekin) Sinop’a dönüşü, Ahmet’in yalnızlığını arttırır.

Mert ve Hilal’i birlikte gören Aysel Hanım durumu hemen Ahmet’e yetiştirmiştir. Karantina nedeniyle eli kolu bağlı olan Ahmet şimdi kendisini büsbütün çaresiz hissetmektedir. Kutsiye, Özge, Elmas ve Kevser hastaneye yollanmışlar, Zeynep salgında hayatını kaybetmiş, Ziynet, Yasemin ve Perihan ise sağlam kalmışlardır. Doktorun B2 koğuşundaki sağlam mahkumları yeni revire naklettirmesi ve hastanedeki Kevser’den kan alması Ahmet’i kuşkulandırır.  Doktor hakkındaki karanlık iddialara yeni bir sayfa eklemeye mi hazırlanmaktadır?

Künye :

Parmaklıklar Ardında yeni bölüm
Yapım : Play Prodüksiyon/Ayşe Durukan-Uğur Başaran Yönetmen : Nisan Akman Görüntü Yönetmeni : Orhan Ağaoğlu 2.Yönetmen : Deniz Yılmaz Şayir Senaryo Danışmanı : Feride Çiçekoğlu Oyuncular : Zeynep Eronat Beste Bereke, Neriman Uğur, Zeynep Gülmez, Özgül Kavruk, Ruçen Çalışkur, Dilşad Bozyiğit, Müfide İnselel, Pınar Ünsal,  Seher Terzi, Şebnem Dokurel, Mustafa Selçuk Gürmeriç, Cengiz Bozkurt, Fikret Kuşkan, Işık Yenersu, Pamir Pekin ve Tardu Flordun    Tekrar


Parmaklıklar Ardında izle -> ATV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı