Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Bir Bulut Olsam
Bir Bulut Olsam
Bir Bulut Olsam


Tarih: 2009-10-01 TV : KANAL D Saat: 22:15 Tür:Yerli Dizi


Günü değişti!
Mustafa ile Serdar kapışıyor

Kanal D’nin başrollerinde; Melisa Sözen, Engin Akyürek ve Engin Altan Düzyatan’ın oynadıkları sevilen dizisi “Bir Bulut Olsam” bu haftadan itibaren artık Perşembe akşamları ekrana gelecek. Beğeniyle izlenen dizinin bu bölümünde; Mustafa, Dr. Serdar’a arkadan saldırıyor ve ikili arasında büyük bir kapışma yaşanıyor.

Narin’in hamile olduğunu öğrenen Harun hüzünle karışık mutluluk duyar ve boşanmaktan vazgeçer. Tayin işlemlerini halletmek için Söke’ye gider. Harun’un isteğiyle Fatma ve Hatun Anne, Narin ve Harun’un evinde kalırlar. Serdar endişelidir, Narin’lerin onlarda kalmasını ister. Fakat Narin bu teklifi kabul etmez. Harun’un gitmesini fırsat bilen Mustafa soluğu Narin’in evinin önünde alır. Narinin evine alışveriş yapan Doktor Serdar evden çıkar ve Mustafa arkadan Serdar’a saldırır. Serdar kendini korur ve Mustafa’yı oradan kovar. Zor günler geçiren Narin’in Mustafa’yı görmesini istemez ve Mustafa evin çevresinden uzaklaşana kadar orada kalır. Hapishanede olan Kadir’i Aslan Bey’in adamı Ahmet her fırsatta rahatsız eder. Kadir kızının hamilelik haberine bile sevinemez ve hapisten çıkmak için abisinin yaptıklarını anlatmayı göze alır. Mustafa, Narin’in bebeğinin kendisinden olduğunu düşünmektedir. Narin’in de bu konuda çelişkileri vardır ve hastaneye gitmeye karar verir. Narin çocuğun kimden olduğunu öğrenir ve büyük bir şok daha yaşar.

Künye :

Bir Bulut Olsam dizisi
Yapımcı : Tims Productions – Timur Savcı Yönetmen : Hatice Memiş Senaryo : Meral Okay Müzik : Aytekin Ataş Oyuncular : Narin Bulut (Melisa Sözen), Mustafa Bulut (Engin Akyürek), Dr. Serdar Batur (Engin Altan Düzyatan), İnci Batur (Meral Okay), Asiye Bulut (Aslıhan Gürbüz), Aslan Bulut (Ünal Silver), Düriye Bulut (Sema Keçik), Yaşar Bulut (Cahit Gök), Aylin (Ceren Olcayto), Hatun Bulut (Ebru Nil Aydın), Fatma Bulut (Hülya Duyar), Kadir Bulut (Haluk Cömert), Seher (Berfu Öngören),İbo (Suat Usta), Ali Asker (Şinasi Yurtsever), Mahmut Paşa (Selim Bayraktar), Asil (Murat Cemcir), Gülengül (Burcu Binici), (Haluk Cömert) Kadir Bulut     Yeni Bölüm


Bir Bulut Olsam izle -> KANAL D canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı