Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Nur Ertürk’le Her Sabah
Nur Ertürk’le Her Sabah
Nur Ertürk’le Her Sabah


Tarih: 2009-10-02 TV : KANAL7 Saat: 09:20 Tür:Kadın Programı


Nur Ertürk’le HER SABAH

CUMA SOHBETLERİ İLAHİYATÇI

DOÇ. DR. MUSTAFA KARATAŞ’TAN!

 

Sabahların neşesi, ekranların en uzun soluklu sabah kadın kuşak programı Nur Ertürk’le Her Sabah Cuma sohbetlerini yeni yayın döneminde de aksatmıyor. Doç. Dr. Mustafa Karataş’ın beğenilen üslubuyla, İslam dini hakkında bütün merak edilenler Nur Ertürk’le Her Sabah’ta cevap buluyor.

 

Nur Ertürk sabah kuşağının sevilen programı Nur Ertürk’le Her Sabah’ta hafta içi her gün birbirinden değerli sanatçı konuklarla kulakların pasını silerken, uzman konukların katılımıyla sağlık konuları ve toplumsal sorunlar hakkında izleyenleri bilgilendiriyor. Her yıl olduğu gibi yedinci yılında da Cuma Sohbetlerini aksatmayan Nur Ertürk’le Her Sabah’ta Doç. Dr. Mustafa Karataş beğeniyle izlenen açıklamalarıyla ekran başındakilere manevi bir hava yaşatacak. İzleyicilerden telefonla gelen soruları canlı yayında cevaplayacak olan Mustafa Karataş, İslam dinine ait akıllardaki tüm soruları Nur Ertürk’le Her Sabah’ta aydınlatacak.

 

Her gün farklı konu ve konuklarla ekrana gelen Nur Ertürk’le Her Sabah hafta içi her gün 09: 20’de Kanal 7 ekranlarında. 
 

Künye :

Sunan:Nur Ertürk


Nur Ertürk’le Her Sabah izle -> KANAL7 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı