Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
CSI:New York
CSI:New York
CSI:New York


Tarih: 2009-10-04 TV : E2 Saat: 18:00 Tür:Yabancı Dizi


Tıbbi Dedektifler New York Sokaklarında
 “CSI: NEW YORK”
5. Sezon Finali – 2 Bölüm Peş Peşe

Nefes kesici görüntüleri, kurgusu ve iddialı oyuncu kadrosu ile yayınlandığı tüm ülkelerde rekorlar kıran “CSI: NY” bu akşam 5. sezon finali ile CNBC-e’de. Dizi iki bölüm peş peşe ekrana gelecek.

Bu Kez CSI Ekibi İçlerinden Biri İçin İş Başında!

Bu akşam ekrana gelecek ilk bölümde Stella, New Yorkluların antik Yunan sanat eserleri yüzünden öldürüldüğünü anlayınca, polis rozetini çıkarıp, kanıtların onu götürdüğü yere, Yunanistan’a gider. Stella, onu yalnız bırakmayan Mac ile birlikte tarihin en büyük gizemlerinden birini çözer. Dizinin bu bölümünü Stella’yı canlandıran Melina Kanakaredes yazdı.

İlk bölümün hemen ardından ekrana gelecek sezonun son bölümünde Robert Dunbrook’un oğlunu hapishaneden mahkemeye nakleden araç bir grup profesyonel adam kaçırma uzmanı tarafından tuzağa düşürülür. Görevlilerden biri öldürülürken CSI ekibinin bir üyesinin hayatı da tehlikeye düşer. Dizinin beşinci sezon finalinde CSI ekibi, bu kez içlerinden birini kurtarmak için hünerlerini sergileyecek. Konuk oyuncular arasında Emmy ödülllü Craig T. Nelson ve Connor rolündeki Thad Luckinbill’in yanı sıra şarkıcı Nelly de bulunuyor.

Künye :

5. Sezon / 24. ve 25. Bölüm


CSI:New York izle -> E2 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı