Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Madmen
Madmen
Madmen


Tarih: 2009-10-05 TV : E2 Saat: 22:15 Tür:Yabancı Dizi “Madmen
Gerçeğin Nasıl Satılabileceğini Anlatan
Kıştırtıcı Bir Dram

3. Sezon e2’de Başlıyor
Pazartesi 22:15

“Yeni dizilerin en iyisi” Newsweek
“Sarsıcı ve seksi” TV Guide
“Sinema filmi kadar sofistike...” People
“Her yönden muhteşem”  The New Yorker
“Bu sezon izleyeceğimiz en iyi drama” Time
“Espri yapmadan güldürüyor” Entertainment Weekly
“Sezonun en güzel senaryosu” The Wall Street Journal

Kim olduğunuzun, ne istediğinizin ya da neyi sevdiğinizin hiçbir önemi yok. Her şey elinizdekini nasıl pazarladığınızla alakalı. İşte The Sopranos’un ardından şimdi de Mad Men ile Emmy ödülünü kucaklayan  yapımcı ve yazar Matthew Weiner’den gerçeğin nasıl satılabileceğine dair kışkırtıcı bir dram. Son iki yıl üst üste drama ve senaryo dalında Emmy ödülünü ve geçen yıl da Altın Küre’yi (Golden Globe) alan Mad Men, New York City’de geçen bir Amerikan dizisi.

1960’ların New York’unda geçen Mad Men’in 3. sezon bölümleri 5 Ekim Pazartesi gününden itibaren e2 kanalında yayınlanacak. Üçüncü sezon 1963’den başlayacak. 16 dalda aday olduğu Emmy Ödül Töreni’nde drama dalında “En İyi Dizi” ve “En İyi Senaryo” başta olmak üzere 3 ödülü kaldırdı. Sizi herkesin bir şeyler sattığı ve hiçbir şeyin beklentiniz doğrultusunda gerçekleşmediği, sürprizlerle dolu bir dünyaya, reklamcılığın güçlü ve görkemli “Altın Çağı”na götürüyor. Egonun hüküm sürdüğü bu dünyada esas oyuncular satış sanatındaki ustalıklarını sergilerken, bazen satışa çıkan kendi özel yaşantıları olacak. Mad Men bu yenilikçi ama aynı zamanda merhametsiz mesleğin cinsel sömürüleri ve sosyal törelerini gün yüzüne çıkarırken, Amerikalıların umut ve hayallerine şekil veren reklamcıların yaşamlarını korkusuzca ekrana getiriyor.

Dizi, 60’larda piyasanın en iyisi Don Draper etrafında şekilleniyor. Reklamcılığın piri Don Draper şu an için zirvede. Toplantı odası ve yatak odasında kararları o veriyor. Ama zaman çok hızlı değişiyor ve koltuğuna talip çok. Bu merhametsiz sektörde mevkisini korumayı başarabilecek mi?

3. SEZON 1. BÖLÜM: MAD MEN (301)
Sezonu iki bölüm peş peşe yayınlanacak bölümleriyle başlacak Madmen’de ilk olarak saat 21:00 2. sezon finali yayınlanacak, ardından da yeni sezonun ilk bölümü ekrana gelecek.

Dizinin üçüncü sezonunun ilk bölümü “Şehir Dışında” adıyla ekrana gelecek.  Pete Campbell ve Ken Cosgrove, Sterling Cooper’daki değişimler ve bu değişimlerin onlar üzerindeki etkileri konusunda endişelidir. Salvatore ve Don, iş için şehir dışına çıkar.

Don gecenin geç saatinde süt ısıtırken bir hayale dalar. Hayalinde bir kadın doğum esnasında bebeğini kaybetmiştir. Kadın, doğum yaparken ölen bir fahişenin çocuğunu evlat edinir ve  adını Dick koyar. Ama bu isim biraz manidardır; çünkü Dick kendisini hamile bırakan kişidir.  Don, ısıttığı sütü hamile eşi Betty’nin uyumasına yardımcı olması için ona verir...

Lane toplantıda Pete’e muhasebe müdürlüğünü önerince şirketteki değişimlerden kaygı duyan Pete’in yüzü güler. Ancak Lane aynı işi günün ilerleyen saatlerinde Ken’e de önerir.

Don ve Sal Baltimore’a uçar. “Bill” ve “Sam” isimlerini kullanan ikili, hostesten bir akşam yemeği teklifi alır...


 

Künye :

3.Sezon 1.Bölüm


Madmen izle -> E2 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı