Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Son Bahar
Son Bahar
Son Bahar


Tarih: 2009-10-05 TV : STAR TV Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


Son Bahar
Gold Film / Faruk Turgut yapımcılığında, yönetmenliğini Nihat Durak’ın üstlendiği, başrollerini Erkan Petekkaya ve Ayça Varlıer’in paylaştığı,  “Son Bahar”  yeni bölümüyle bu akşam Star TV’de.

Galip ve Sabiha… Onların hikâyesi çevresindekilerin hikâyesiyle kimi zaman tatlanacak kimi zaman hüzünlenecek. Birileri onları bu aşktan döndürmeye çalışacak, birileri kavuşturmaya. Bu Sonbahar herkesin hayatında bir fırtına koparken Star TV ekranlarında büyük bir aşk hikâyesi olacak…

43. Bölüm Özeti:
Kerem aniden ateşlenir ve apar topar hastaneye kaldırılır. Elindeki problem, tekrar ameliyata alınmasını gerektirmektedir. Sabiha ve Galip kelimenin tam anlamıyla bitmiştir.
Hastane sürecinin yeniden başlaması Galip ile Sabiha’yı  tekrar eski günlere götürmüştür. Fakat bu kadar tatsız bir ortamın içinde hastaneye gelen sürpriz bir misafir her şeyi tepetaklak değiştirecektir.
Sabiha, artık hayatıyla ilgili ciddi bir karar alma aşamasına gelmiştir. Galip, şaşkındır. Bu durum acaba onları  nasıl bir yola sürükleyecektir?

Künye :

Yapımcı           : Gold Film / Faruk Turgut
Yönetmen       : Adnan Güler
Senaryo        : Mahinur Ergun
Son Bahar Dizisi oyuncuları   : Erkan Petekkaya ( Galip), Ayça Varlıer( Sabiha), Atilla Saral (Erdal), Seda Akman (Eda)  Ahmet Mümtaz Taylan ( Kemal), Seray Gözler ( Gülşen), Sevinç Erbulak ( Ruhsar), Vuran Bingöl ( Şoför Rıza ), Halil İbrahim Irklı( Faruk), Ece Erişti ( Zülfiye), Yağmur Yılmaz ( Zeyno), Baran Yağlı (Memo) Edip Saner (Zafer) Tarık Şerbetçioğlu (Mustafa) Gül Tunççekiç (Şükran) Neslihan Kolaylı (Hilal) Roman Alkan (Ayşe)        Yeni Bölüm


Son Bahar izle -> STAR TV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı