Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Lost
Lost
Lost


Tarih: 2009-10-05 TV : TNT Saat: 19:45 Tür:Yabancı Dizi


Lost  IV. SEZON

Güney Pasifik’te ıssız bir adada mahsur kalan Oceanic 815 kazazedelerinin gizem dolu maceraları 4. Sezonu ile devam ediyor. Uçaklarının düşmesinin üzerinden yaklaşık 3 ay geçmiştir ve bir gemi ile kurdukları bağlantı sayesinde onlar için bir kurtuluş umudu belirmiştir. Şimdi aralarında niyetleri pek de açık olmayan bir “kurtarma timi” vardır. Adada süregelmekte olan güçler savaşı daha da zorlu ve karmaşık bir hal almıştır. Kazazedelerin kimi adadan ayrılmayı başarırken kimileri de kalmayı ya da geri dönmeyi tercih edecektir. Aslında adanın sırrı göründüğünden daha derin bağlantılar içermektedir.
Her bölümü ve her sahnesi ile heyecanı ayakta tutan Lost efsanesi 4. Sezonu ile TNT’de...

1: The Beginning of the End
Bu ada farklı… Özel… Kazazedeler hayatta kalmaya çalışıyor… Bu bir oyun değil. Uçağın düşüşünü, adayı, geride bıraktıkları hayatı düşünmedikleri bir gün yok. Hayatta kalanların bazıları bunun bir kaza olduğunu düşünüyor. Bazıları ise bir kader… Bazıları ise neye inanacağını şaşırmış durumda. Belki de hayatta gerçekten tesadüf diye bir şey yoktur ve tüm bu olanların bir nedeni vardır… Ve elbette bir sonucu…
Kazazedeler için tam da bir umut belirmişken Charlie’nin son mesajı bazılarını süpheye düşürür. Adayı terketmek isteyen Jack ve orada kalmaları gerektiğine inanan Locke arasında bir güç savaşı başlar. Kime güvenmeli? Kurtuluş gerçekten yakın mı?
Tüm dünyada ilgi gören ‘küresel efsane,’ 4. Sezonu ile TNT’de devam ediyor...

Künye :

4.Sezon


Lost izle -> TNT canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı