Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Prison Break
Prison Break
Prison Break


Tarih: 2009-10-06 TV : STAR TV Saat: 22:00 Tür:Yabancı Dizi


Prison Break

Dünyanın en çok izlenen yabancı dizilerden Prison Break, Türkçe dublajla her Salı iki bölüm arka arkaya STAR TV’de devam ediyor!

30. BÖLÜM : (2.Sezon-8.Bölüm)
Sucre elindeki silahla diğerlerini tehdit ederek 5 milyon doların hepsini de alır ve kaçarak kayıplara karışır, ancak hiçbir şey umduğu gibi yolunda gitmeyecektir. Sonradan Michael’la yolları tekrar kesişen Sucre’ın tek kaçış yolu nehri geçerek olacaktır. Ancak onu ölümcül bir tuzak beklemektedir. Bu arada Lincoln nihayet L.J.’e ulaşır. Sara ve Kellerman da Michael’ın geride bıraktığı ipuçlarını anlamlandırmaya çalışmaktadır. Öte yandan Kaptan Bellick ve ortağı eski tutsakları bulmaktan vazgeçmemiştir.
31. BÖLÜM : (2.Sezon-9.Bölüm)
Peşindekinin kim olduğu hakkında bilgi edinmeye çalışan Michael, bu amaçla Mahone’nin karısıyla yakınlaşır. Bu arada L.J. ve Lincoln oldukça zorlu bir yolculuk geçirmektedir ve neredeyse artık yolun sonuna gelmişlerdir. T-Bag’i ise kötü bir sürpriz beklemektedir. Paranın yerini öğrenmek için her şeyi göze alan Bellick onu tuzağa düşürür. Öte yandan C-Note karısı, kızı ve onun kocası arasında bir seçim yapmak zorunda kalır.

Künye :

30-31.Bölümler


Prison Break izle -> STAR TV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı