Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Unutulmaz
Unutulmaz
Unutulmaz


Tarih: 2009-10-07 TV : ATV Saat: 20:00 Tür:Yerli DiziUnutulmaz”dan Unutulmaz bir bölüm daha!

Bir kadın için doğru olan ne? Bırakıp gitmek mi?
Sevdiği adam uğruna savaşmak mı? Melda hangi yolu seçecek?
İçindeki şüpheyi dindirebilecek mi?

Ve üçünün bir araya geldiği yüzleşme anında Harun hangi kadının yanında
yer alacak? Aşk mı bir kez daha Unutulmaz olacak yoksa ihanet mi?

Heyecan ve duygu yüklü yeni bölümüyle
Unutulmaz” 7 Ekim Çarşamba akşamı atv’de!
Sakın Kaçırmayın!

Unutulmaz
(Yeni Bölüm)


15. Bölüm Özeti:

En büyük acılar, en sevdiklerimizden gelir… Kız kardeşimizin ihaneti, sevdiğimiz kadının yalanları, evlilik hayalleri kurduğunuz adamın sizden gizledikleri… Bir yalan başka bir yalanla gizlenirken; acılar kaçınılmazdır!

Harun Eda’nın bebeğinin babası olduğundan o kadar emindir ki karşılaştığı gerçekle bir o kadar sarsılacaktır. Eda’nın bu gerçeği saklamak için bulduğu yalan ne?

Melda “Hakkı” ismini duyduğu anda içindeki şüpheye yenik düşer. Kız kardeşi ve sevdiği adam… Düşünmenin bile insanı delirttiği bu gerçek Melda’ya inanılmaz şeyler yaptırıyor.  O güne kadar fark etmediği her şey, tüm parçalar bir araya geliyor. Eda’nın ve Harun’un
o gece teknede neden birlikte olduklarını şimdi anlıyor. Ve artık yüzleşme zamanı! Melda kimsenin cesaret edemeyeceği o büyük soruyu kardeşine soruyor! “Harun’un sevgilisi sen misin?”

Eda’nın bebeği ve Tolga’nın kaderini yan yana getiren şey ne? Tolga, annesinin yazdığı mektupla büyük bir gerçeği öğrenir. Tam her şeyini kaybetmişken en çok özlemini duyduğu şeye sahip olabilecektir. Tek bir isim hayatını değiştirecekken Tolga hangi yolu seçecektir?

Harun ilk kez bebeğinin kalp atışlarını duyarken dışarıda onlar için hazırlanan oyundan habersizdir. Gizli düşman bu kez oyununu acımasız oynar!

Arslanlı ailesi gece yarısı beklenmedik bir silah sesiyle şok olur. Saadet yılların acısına son vermenin yolunu nihayet bulmuştur. Bu yol onu evinden ve sevdiklerinden ayıracaktır.

Künye :

Yeni Bölüm      Yapım   : Stil Medya
Yapımcı  : Ahmet Bayram
Yönetmen  : Ersoy Güler
Senaryo Grubu : R. Haldun Ünsal ve İhsan Aydın
Oyuncular  :Serhan Yavaş (Harun), Sinem Öztufan (Melda), Özlem Yılmaz (Eda), Fikret Hakan (Feyyaz), Buğra Gülsoy (Tolga), Aliye Uzunatağan (Türkan), Deniz Gökçer (Saadet), Ahmet Uz (Cemil), Aylin Arasıl (Işıl), Hakan Vanlı (Burak), Didem Yalınay (Ferda), Gül Tunççekiç (Mesude), Mert Yavuzcan (Batu), Roksen Lülü (Seval), Anıl Çelik (Kerem), Hüseyin Erkanlı (Metin), Deniz Kurt (Gülay), Ayça Şahin (Sinem), Ceren Çanakçı (Gözde), Özlem Karataş (Burcu), Burak Güneş (Can), Özlem Hasgül (Ceren), Güray Görkem (Bilal)   Yeni Bölüm


Unutulmaz izle -> ATV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı