Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
South Park
South Park
South Park


Tarih: 2009-10-10 TV : CNBC-E Saat: 24:00 Tür:Yabancı Dizi


Sınır tanımayan eleştirileriyle TV’nin en cesur yapımı
 Emmy ödüllü çizgi dizi
South Park
12.SEZON İLK BÖLÜM TEKRARI

Büyümekte olan dört çocuğun, Cartman, Stan, Kyle ve Kenny’nin gözünden dünyadaki politik, sosyal ve güncel olayların ironik bir şekilde ele alındığı dizi, yetişkinler için hazırlanmış içeriğinden anlatımına kadar kendine has bir yapım.

South Park’ın sürprizlerle dolu 12. Sezon bölümlerinde Britney Spears’dan Obama’ya yine ünlüler, siyasetçiler, kısaca tüm kamera önündekiler hedef tahtasına çiviliyor...

Matt Stone ve Trey Parker adlı Colorado’lu iki genç tarafından 1997’de yaratılan South Park’ta her dakika güleceğinizi kimse garanti edemez, ama yaratıcılarının da iddia ettiği gibi çok sık şaşıracağınız muhakkak!

South Park”, gerçekten var olan bir kasabadan esinlenilerek yaratılmış. ABD’nin Colorado eyaletinde yer alan Fairplay, “South Park” dizisinde mekan olarak kullanılan kasabanın bulunduğu yer. 1859 yılında altın bulunmasıyla altın arayıcılarının hücumuna uğrayan gerçek “South Park” aynı zamanda dünyada en çok UFO görülen yerlerin de başında geliyor.


Yeni sezonun “BADEMCİK SORUNU” adlı ilk bölümünde, bademcik ameliyatında işler ters gidince Cartman kendi ölümlülüğüyle yüz yüze gelir.

Künye :

12.Sezon / 1.Bölüm Tekrarı


South Park izle -> CNBC-E canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı