Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Kapalı Çarşı
Kapalı Çarşı
Kapalı Çarşı


Tarih: 2009-10-12 TV : ATV Saat: 22:15 Tür:Yerli Dizi


Tehlike üç koldan yaklaşıyor!


Yapımcılığını TMC’nin üstlendiği, yönetmenliğini Yasin Uslu’nun yaptığı,
Nejat İşler, Olgun Şimşek,  Aslı Tandoğan, Mert Fırat, Selen Seyven ve Erkan Can’ın başrollerini paylaştığı “KAPALIÇARŞI” yepyeni bölümü ile 12 Ekim Pazartesi akşamı atv’de!
Sakın Kaçırmayın!


KAPALIÇARŞI
(YENİ BÖLÜM)

3.Bölüm Özeti:

Kapıda polisleri gören Zeze’nin ödü kopmuştur. Cemal durumu açıklamaya girişir ama faydasız. Mahmut, Arda, Diyar, hatta sesleri duyup aşağıya inen Ziya’nın çabaları da sonuç vermez. Kapıya dayanan öfkeli adamı durdurmak kolay değildir. Sonunda en çok şaşıran polis olacaktır.
Arbede bir süre için atlatılsa da tehlike geçmiş değildir. Duruma müdahale eden Ziya, herkesi toplayıp bir güzel ayar verir.
Üç adamla aynı evde yaşayan Diyar yeni hayatına alışmaya çalışırken bir yandan da Zeze’ye halı dokumayı sevdirmekle meşguldür. Ancak Cemal onun kadar sabırlı değildir. Verdiği yüklü avansın hesabını soran Arap şeyhinin baskısı da Cemal’in iyice gerilmesine yol açar. Bu gerginlik, Diyar’a hatta Zeze’ye de yansıyacaktır.
Öte yandan Diyar’ı gördüğü anda güzelliğinden etkilenen Timur da boş durmaz. Diyar’ın aklını çelecek planlar yaparken işini kolaylaştıran biri daha vardır.
Hereke’de ise olup bitenlerden habersiz damat adayı Mustafa, bir an önce Diyar’a kavuşmanın derdindedir. Çaresiz kalan Osman köşeye sıkışmıştır.
Bütün bunlar olurken sessizce yaklaşan asıl tehlikenin ise kimse farkında değildir.

Künye :

Yeni Bölüm

Yapım            : TMC
Yapımcı        : Erol Avcı
Senaryo        : Gaye Boralıoğlu- Neşe Şen
Yönetmen        : Yasin Uslu
Müzik            : Orient Express
Oyuncular        : Nejat İşler (Cemal), Olgun Şimşek (Mahmut), Aslı Tandoğan (Diyar), Mert Fırat (Arda), Erkan Can (Ziya), Selen Seyven (Yasemin), Nergis Çorakçı (Nimet), Onur Bayraktar (Timur), Haldun Boysan (Celep Osman), Ayşe Selen (Macide), Tolga Tekin (Mustafa), Begüm Akkaya (Dilek), Serena Yapaöz (Zeze), Rafi Emeksiz (Garbis Usta), Deniz Gürzumar (Çaycı Gıyabettin)


Kapalı Çarşı izle -> ATV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı