Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Madmen
Madmen
Madmen


Tarih: 2009-10-12 TV : E2 Saat: 22:15 Tür:Yabancı Dizi


 “Madmen
Gerçeğin Nasıl Satılabileceğini Anlatan
Kıştırtıcı Bir Dram

3. Sezon e2’de Başladı!
Yeni Bölümler her Pazartesi 22:15

“Yeni dizilerin en iyisi” Newsweek
“Sarsıcı ve seksi” TV Guide
“Sinema filmi kadar sofistike...” People
“Her yönden muhteşem”  The New Yorker
“Bu sezon izleyeceğimiz en iyi drama” Time
“Espri yapmadan güldürüyor” Entertainment Weekly
“Sezonun en güzel senaryosu” The Wall Street Journal


3. SEZON 2. BÖLÜM’DE NELER OLACAK?


“YIKINTILAR ARASINDA AŞK”
Betty’nin babası onu ziyarete gelir. Sterling Cooper müşteri temsilcileri, bir müşterilerinin sıradışı isteği karşısında karar vermek zorunda kalır. Peggy kampanya için canla başla çalışmaktadır. Ancak kampanya Peggy’yi kişisel olarak etkiler. Roger düğün hazırlıklarıyla uğraşmaktadır.

Ann-Margret, Bye Bye Birdie filminin şarkısını yüksek sesle söyler. Ken, Sal ve Harry, Peggy’yle birlikte konferans salonunda klibi izler ve klibin yıldızını seksi bulurlar. Pepsi, yeni diyet ürünü Patio Cola için kliptekine benzer bir kampanya ister. Ama Peggy bunun kadın tüketicilerin dikkatini çekmek için en uygun yol olduğundan kuşku duyar.

Pete, Madison Square Garden’ın temsilierini Sterling Cooper’a getirir. Temsilciler Penn İstasyonu’nu yerlebir etme planında rakiplerinin önüne geçip, mimari bir şaheser olan mekanı kendi alanlarına dönüştürmek isterler. Paul bu işte protestocuların tarafını tutar.

Lane Londra ofisinin Britanya’daki Campbell’s Soup işini kaybettiğini duyurur. Ancak asıl sorun Sterling Cooper şirketin Amerika ayağıyla hiçbir görüşme ayarlamamış olmasıdır. Lane bir açıklama istediğinde Roger “Belki de Burt Peterson’ı çağırıp tekrar kovmalıyım” yorumunda bulunur.


Don ve Betty Lane ve memleket özlemi çeken karısı Rebecca’yla yemek yer. Don eve dönerken Betty’ye, “Ben de senin kadar orada olmayı istemiyordum” der. Ancak Betty’nin kafasını meşgul eden esas mesele babasıdır. Betty’nin babası hastadır ve sevgilisi Gloria onu terk etmiştir. Betty babasının onları birkaç günlüğüne ziyaret etmesini istemektedir.


MAD MEN HAKKINDA

Kim olduğunuzun, ne istediğinizin ya da neyi sevdiğinizin hiçbir önemi yok. Her şey elinizdekini nasıl pazarladığınızla alakalı. İşte The Sopranos’un ardından şimdi de Mad Men ile Emmy ödülünü kucaklayan  yapımcı ve yazar Matthew Weiner’den gerçeğin nasıl satılabileceğine dair kışkırtıcı bir dram. Son iki yıl üst üste drama ve senaryo dalında Emmy ödülünü ve geçen yıl da Altın Küre’yi (Golden Globe) alan Mad Men, New York City’de geçen bir Amerikan dizisi.

1960’ların New York’unda geçen Mad Men’in 3. sezon bölümleri 5 Ekim Pazartesi gününden itibaren e2 kanalında yayınlanacak. Üçüncü sezon 1963’den başlayacak. 16 dalda aday olduğu Emmy Ödül Töreni’nde drama dalında “En İyi Dizi” ve “En İyi Senaryo” başta olmak üzere 3 ödülü kaldırdı. Sizi herkesin bir şeyler sattığı ve hiçbir şeyin beklentiniz doğrultusunda gerçekleşmediği, sürprizlerle dolu bir dünyaya, reklamcılığın güçlü ve görkemli “Altın Çağı”na götürüyor. Egonun hüküm sürdüğü bu dünyada esas oyuncular satış sanatındaki ustalıklarını sergilerken, bazen satışa çıkan kendi özel yaşantıları olacak. Mad Men bu yenilikçi ama aynı zamanda merhametsiz mesleğin cinsel sömürüleri ve sosyal törelerini gün yüzüne çıkarırken, Amerikalıların umut ve hayallerine şekil veren reklamcıların yaşamlarını korkusuzca ekrana getiriyor.

Dizi, 60’larda piyasanın en iyisi Don Draper etrafında şekilleniyor. Reklamcılığın piri Don Draper şu an için zirvede. Toplantı odası ve yatak odasında kararları o veriyor. Ama zaman çok hızlı değişiyor ve koltuğuna talip çok. Bu merhametsiz sektörde mevkisini korumayı başarabilecek mi?

Künye :

3.Sezon 2.Bölüm


Madmen izle -> E2 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı