Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Son Bahar
Son Bahar
Son Bahar


Tarih: 2009-10-12 TV : STAR TV Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


Son Bahar

Galip ve Sabiha… Onların hikâyesi çevresindekilerin hikâyesiyle kimi zaman tatlanacak kimi zaman hüzünlenecek. Birileri onları bu aşktan döndürmeye çalışacak, birileri kavuşturmaya. Bu Sonbahar herkesin hayatında bir fırtına koparken Star TV ekranlarında büyük bir aşk hikâyesi olacak…

44. Bölüm Özeti:
Sabiha, Verena ile beraber Almanya’ya gitmeye karar vermiştir. Bu Sabiha için ani, Galip için şok bir karar olmuştur. Ama Galip’in bu sefer Sabiha’dan vazgeçmeye hiç niyeti yoktur.
Sabiha’nın kafası artık tamamen karışmıştır. Kulağında Eda’nın Galip ile ilgili söyledikleri, karşısında ise bu sözlerle hiçbir benzerliği olmayan sevgi dolu bir Galip. Bu durumda bir gariplik vardır. Peki, Sabiha bu sefer ne yapacaktır?
Galip ile Sabiha tamamen kendi ilişkilerine yoğunlaşmış durumdayken Erdal ile Eda’nın içinde oldukları olaylar başta onları olmak üzere tüm aileyi derinden etkileyecektir. Erdal ile Eda’nın Galip ile Sabiha’ya nasıl bir etkisi olacaktır?

Künye :

Yapımcı           : Gold Film / Faruk Turgut
Yönetmen       : Adnan Güler
Senaryo        : Mahinur Ergun
Son Bahar Dizisi oyuncuları   : Erkan Petekkaya ( Galip), Ayça Varlıer( Sabiha), Atilla Saral (Erdal), Seda Akman (Eda)  Ahmet Mümtaz Taylan ( Kemal), Seray Gözler ( Gülşen), Sevinç Erbulak ( Ruhsar), Vuran Bingöl ( Şoför Rıza ), Halil İbrahim Irklı( Faruk), Ece Erişti ( Zülfiye), Yağmur Yılmaz ( Zeyno), Baran Yağlı (Memo) Edip Saner (Zafer) Tarık Şerbetçioğlu (Mustafa) Gül Tunççekiç (Şükran) Neslihan Kolaylı (Hilal) Roman Alkan (Ayşe)        Yeni Bölüm


Son Bahar izle -> STAR TV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı