Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Monk
Monk
Monk


Tarih: 2009-10-28 TV : TNT Saat: 20:00 Tür:Yabancı Dizi


Monk

Karısı Trudy’nin 1997 yılında öldürülmesinin ardından saplantı zorlantı bozukluğu ve çeşitli fobilerle baş etmek zorunda kalan obsesif bir kişiliğe sahip dedektif Adrian Monk’un (Tony Shalhoub) hayret uyandıran dikkati ve zekâsı...  İnanılmaz derecede gelişmiş olan fotoğraf hafızasına ve en küçük ipuçlarını bir araya getirme becerisine rağmen artık San Francisco Polis Departmanı’nda resmi olarak görev alamayan ve hem arkadaşı, hem de kişisel asistanı olan Sharona Fleming’den yardım alarak yaşayan Monk, şimdilerde serbest çalışıyor.  Departmana geri dönebilmek için eski patronu Captain Stottlemeyer’a kendini kanıtlamaya çalışan Monk’un garipliklerine gülerken diğer bir taraftan da yeteneğine hayran kalacaksınız.  Emmy ödüllü dizi TNT’de.
Monk 4. SEZON
4/48. "Mr. Monk Goes to the Office"
Tozdan, parazitlerden, arılardan, uçmaktan, yüksekten, dokunulmaktan ve hatta dokunmaktan korkan birisi cinayetleri aydınlatabilir mi? Adrian Monk aydınlatır… Monk’un (Tony Shalhoub) hayret uyandıran dikkati ve zekâsını gözler önüne seren dizi, TNT’de.
Borsa dünyası Monk’u olduğu gibi kabul ediyor ve çok seviyor, Monk da bulunduğu yerden pek memnun. Durup dururken Borsacı Warren Kemp’i yaralayıp, bir de cinayet işleyen saldırganı bulmak hiç de kolay değil. Ama tabi dedektif Monk işin içinde değilse...

Künye :

Monk 4.Sezon


Monk izle -> TNT canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı