Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Gurur
Gurur
Gurur


Tarih: 2009-10-29 TV : TV8 Saat: 14:00 Tür:Yabancı Dizi


Gurur

(24.BÖLÜM)

tv8 izleyenlerin tiryakisi olacağı yepyeni ve muhteşem bir diziyi ekranlarına getiriyor: Gurur

İtalya’da geçen muhteşem bir aşk hikayesi… Geleneklere hatta ölüme meydan okuyan rüya gibi, tutkulu bir aşk… Sevdiğinden vazgeçmeyen asil ve Gururlu, güzeller güzeli bir kadın… 

2003’de on üç bölüm olarak başlayan ancak gördüğü ilgi üzerine yapımına 2008 ve 2009’da da devam edilen dizinin yönetmenliğini Giorgio Serefani ve Vittorio De Sisti’ni üstleniyor. Dizinin başrollerini ise Elena Sofia Ricci, Daniele Pecci, Paolo Ferrari ve Franco Castellano paylaşıyor.

The Pride dizisinin yirmi dördüncü bölüm özeti:

Pietro, köşkü  Aurora’nın üzerine yapar ve Enrico’dan bunu kimseye söylememesini ister. Andreanın ameliyatı başarılı geçer. Ziyaretine gelen Elisa, İsviçreli doktoru Pietro’nun getirttiğini, bunun için yüklü bir bağış yaptığını söyler. Antonio’yu tahrik edip birlikte olan Albina, sevgisine karşılık bulamayınca annesine durumu anlatır. Antonio tecavüz suçuyla tutuklanır. Ancak durumun böyle olmadığını anlayan komiser, Albina’nın annesine, mahkemeye çıktıkları takdirde kendisinin fahişelik yaptığını herkesin öğreneceğini söyleyerek şikayetin geri alınmasını sağlar. Ancak Albina bu konuşmayı duyar ve kendini öldürmeye karar verir.

Künye :

24.Bölüm
YÖNETMENLER  : Giorgio Serafini, Vittorio De Sisti
OYUNCULAR  : Elena Sofia Ricci, Daniele Pecci, Paolo Ferrari, Franco Castellano


Gurur izle -> TV8 canlı yayın



Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı