Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Cold Feet
Cold Feet
Cold Feet


Tarih: 2009-10-29 TV : TNT Saat: 23:30 Tür:Yabancı Dizi


Cold Feet

ÖZET

Erkekler neden konuşmaz? Romantizm neden bu kadar kısa sürer? Kadınları mutlu etmek mümkün mü? Kadın ve erkeğin iki ayrı dünyasını  orta yaşlardaki üç çiftten dinleyin…

Üç çift ve büyük bir arkadaşlık hikâyesi... Adam Williams (James Nesbit) ve Rachel Bradley  (Helen Baxendale) bir yıldır birliktedir, Jenny (Fay Ripley) ve Pete Gifford (John Thomson) çifti ise daha yeni çocuk sahibi olmuştur ve ikinci bir çocuk hayali kuran Karen (Hermione Norris) ve David Marsden (Robert Bathurst) ise çoktan bir çocuk sahibi olmuştur... Bu altı kişinin macerası TNT’de.
 
 
34. Bölüm
Erkekler neden konuşmaz? Romantizm neden bu kadar kısa sürer? Kadınları mutlu etmek mümkün mü? Kadın ve erkeğin iki ayrı dünyasını orta yaşlardaki üç çiftten dinleyin.

Adam’ın babası evi almaları  için Adam ve Rachel’a yardım teklif eder. Rachel’in evi almaya giderken kaza geçirmesi ise beklenmeyen bir felakettir. Adam Rachel’ın ölümünü bir türlü kabullenemez. Jenny’nin cenazeye gelişi ve bulunduğu durum sürprizdir. Bu arada Lee de Ramona’ya evlenme teklif eder.

Cold Feet tüm karmaşasıyla TNT’de devam ediyor!

Künye :

34.Bölüm


Cold Feet izle -> TNT canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı