Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
THE KING OF QUEENS
THE KING OF QUEENS
THE KING OF QUEENS


Tarih: 2007-03-21 TV : CNBC-E Saat: 20:00 Tür:Yabancı Dizi


THE KING OF QUEENS
Yeni bölümleri, her cuma 20:00'de CNBC-e'de.

ADRESE TESLİM KOMEDİ
 
Dağıtım şirketinde şoförlük yapan Doug Heffernan (Kevin James) ile hukuk bürosunda sekreterlik yapan eşi Carrie Heffernan'ın (Leah Remini) aşk, yaşam, aile ve evlilik gibi konular çevresinde dönen maceralarına tanık oluyoruz. "The King of Queens", ilhamını gündelik yaşamdan alıyor. Genç evli çift Doug ve Carrie yaşadığımız çağı yansıtan gerçeklerle boğuşurken "kendi halimize gülmemizi" sağlıyor.


Doug eşini, işini, büyük ekran televizyonunu ve dostları Deacon (Victor Williams), Spence (Patton Oswalt) ve Richie'yi (Larry Romano) çok seviyor. Doug'ın yemeğe olan aşırı düşkünlüğü ile Carrie'nin pahalı elbiselere olan tutkusu zaman zaman çakışsa da birbirlerine olan aşkları, karşılaştıkları her türlü çıkmazı aşmalarını sağlıyor.

ZOR(UN)LU MİSAFİR
Dizide onlara Carrie'nin babası Arthur (Jerry Stiller) eşlik ediyor. Arthur pek çok yer dolaşmış, hafif çılgın bir karakter. İkinci eşinin ölmesi ve evini "yanlışlıkla" yakmasının ardından kızının evine taşınınca Doug ve Carrie için yolunda giden her şey ve evin düzeni bir anda tümüyle değişti.
Şova katılan konuk oyuncular arasında Gavin MacLeod, Donny Osmond, Ben Stiller, Bill Cosby, Lou Ferrigno, William Hurt, Florence Henderson, Eddie Money gibi ünlü sanatçılar var.
 
THE KING OF QUEENS
Yeni bölümleri, her cuma 20:00'de CNBC-e'de.

Künye :

THE KING OF QUEENS izle -> CNBC-E canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı