Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Kapalı Çarşı
Kapalı Çarşı
Kapalı Çarşı


Tarih: 2009-10-30 TV : ATV Saat: 23:20 Tür:Yerli Dizi


Yapımcılığını  TMC’nin üstlendiği, yönetmenliğini Yasin Uslu’nun yaptığı,

Nejat İşler, Olgun Şimşek,  Aslı Tandoğan, Mert Fırat, Selen Seyven ve Erkan Can’ın başrollerini paylaştığı “KAPALIÇARŞI” kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için

KAPALIÇARŞI

  (Tekrar)

5. Bölüm Özeti:

Kendini tutamayıp Diyar’ı öpüveren Cemal, başına geleceklere katlanmak zorunda kalır. Üstelik onları  gören biri daha vardır. Cemal durumu düzeltmek için uğraşırken olmadık aksilikler nedeniyle her şeyi yüzüne gözüne bulaştırır.

Bu arada kadınlar konusunda Arda’nın tavsiyelerini dinleyen Mahmut, gönlünü kaptırdığı Melek’e hoş bir sürpriz hazırlar. Ancak işler hiç de umduğu gibi gitmeyecektir. Çapkınlığıyla gurur duyan Arda’nın ise beklenmedik bir misafiri vardır. Ama kurtulmak için hazırladığı oyunun sonunda bu kez kendisi faka basacaktır.

Diyar’ı geri getirmekten vazgeçmeyen Osman bu defa taktik değiştirir. Öte yandan damat adayı Mustafa da boş durmamaktadır. Hem ailesini, hem de Diyar’ı iyice köşeye sıkıştırır. Sonunda olaylar öyle bir noktaya gelir ki Diyar ve Cemal kendilerini acayip bir durumun içinde buluverirler.

Künye :

Tekrar Bölümü

Yapım            : TMC
Yapımcı        : Erol Avcı
Senaryo        : Gaye Boralıoğlu- Neşe Şen
Yönetmen        : Yasin Uslu
Müzik            : Orient Express
Oyuncular        : Nejat İşler (Cemal), Olgun Şimşek (Mahmut), Aslı Tandoğan (Diyar), Mert Fırat (Arda), Erkan Can (Ziya), Selen Seyven (Yasemin), Nergis Çorakçı (Nimet), Onur Bayraktar (Timur), Haldun Boysan (Celep Osman), Ayşe Selen (Macide), Tolga Tekin (Mustafa), Begüm Akkaya (Dilek), Serena Yapaöz (Zeze), Rafi Emeksiz (Garbis Usta), Deniz Gürzumar (Çaycı Gıyabettin)


Kapalı Çarşı izle -> ATV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı