Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Bebeğim / Yeni Bölüm
Bebeğim / Yeni Bölüm
Bebeğim / Yeni Bölüm


Tarih: 2007-03-21 TV : ATV Saat: 22:00 Tür:Yerli Dizi


BEBEÐİM
Bölüm 12 / Yeni Bölüm
21 Mart Çarşamba 22:00'de
 
 
Başrollerini Özgü Namal, Dolunay Soysert, Barış Falay ve Şencan Güleryüz'ün paylaştığı yeni dizi "Bebeğim", Perşembe günü ATV ekranında başlıyor.
Birbirine çok bağlı iki genç kadının anneliğe uzanan çetrefilli yolda karşılaşacakları duygusal gelgitleri ve beraberinde gelen soruları, sorunları konu alan "Bebeğim", bir BKM Film yapımı. Yönetmenliğini Muharrem Gülmez'in üstlendiği dizinin senaryosu ise, Meral Okay'ın süpervizörlüğünde Gökhan Horzum ve Ekin Atalar tarafından yazılıyor.
 
BÖLÜM ÖZETİ:

Bir adam, bir bebek ve iki kadın. Onlar artık bir aile... Yavuz, karısı ve oğluyla, yıllardır beklediği anın tadını çıkarmaya çalışıyor. Ama Emel hayatlarının öyle ortasındaki, tüm planlar, hayaller yeniden gözden geçirilmeli. Diğer taraftan Ali ve Rahşan, Emel'i kararından döndürmek için gizli bir ortaklık içine girerken, artık bir iş kadını olan Nuran Adem'i köşeye sıkıştırmaya devam ediyor. Umut'la bağlarını koparmamak için direnen Emel'in sütü kesilince, yeni bir sütanne bulunuyor. Emel'in bu konudaki tavrı Leyla'yı çileden çıkarıyor ve iki arkadaş için yüzleşme anı geliyor. Söylenmeyenler söyleniyor, kalpler kırılıyor... Emel için her şey daha da net artık, kararını veriyor. Eli kolu bağlanan Yavuz ve Leyla içinse tek bir yol var; Kaçmak! 
 
Yapım:
BKM Film
Yönetmen:
Muharrem Gülmez

Oyuncular:
Özgü Namal
Dolunay Soysert
Barış Falay
Şencan Güleryüz
Tarık Ünlüoğlu

Künye :
BKM Film
Yönetmen:
Muharrem Gülmez

Oyuncular:
Özgü Namal
Dolunay Soysert
Barýþ Falay
Þencan Güleryüz
Tarýk Ünlüoðlu


Bebeğim / Yeni Bölüm izle -> ATV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı