Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Lost
Lost
Lost


Tarih: 2009-11-02 TV : TNT Saat: 19:45 Tür:Yabancı Dizi


Lost  4. SEZON

SEZON GENEL ÖZETİ

Güney Pasifik’te ıssız bir adada mahsur kalan Oceanic 815 kazazedelerinin gizem dolu maceraları  4. Sezonu ile devam ediyor. Uçaklarının düşmesinin üzerinden yaklaşık 3 ay geçmiştir ve bir gemi ile kurdukları bağlantı sayesinde onlar için bir kurtuluş umudu belirmiştir. Şimdi aralarında niyetleri pek de açık olmayan bir “kurtarma timi” vardır. Adada süregelmekte olan güçler savaşı daha da zorlu ve karmaşık bir hal almıştır. Kazazedelerin kimi adadan ayrılmayı başarırken kimileri de kalmayı ya da geri dönmeyi tercih edecektir. Aslında adanın sırrı göründüğünden daha derin bağlantılar içermektedir.

Her bölümü ve her sahnesi ile heyecanı ayakta tutan Lost efsanesi 4. Sezonu ile TNT’de...

5: The Constant:

Bu ada farklı… Özel…  Kazazedeler hayatta kalmaya çalışıyor… Bu bir oyun değil. Uçağın düşüşünü, adayı, geride bıraktıkları hayatı  düşünmedikleri bir gün yok. Hayatta kalanların bazıları  bunun bir kaza olduğunu düşünüyor. Bazıları ise bir kader…  Bazıları ise neye inanacağını şaşırmış durumda. Belki de hayatta gerçekten tesadüf diye bir şey yoktur ve tüm bu olanların bir nedeni vardır… Ve elbette bir sonucu… Tüm dünyada ilgi gören ‘küresel efsane,’ Lost 4. Sezonu ile TNT’de devam ediyor...

Gemiye giderken helikopterin bir turbülansa girmesi sonucu Desmond’ın bilinci 1996 ve 2004 yılları arasında gidip gelmeye başlar. Bu zaman geçişleriyle ilgili cevaplar ise ilk defa 1996 yılında karşılaştığı Daniel Faraday’dedir.

Künye :

Lost 4. Sezonu


Lost izle -> TNT canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı