Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Family Guy
Family Guy
Family Guy


Tarih: 2009-11-03 TV : E2 Saat: 20:00 Tür:Yabancı Dizi


GRIFFIN AİLESİNİN MACERALARI

Family Guy” İKİ BÖLÜM PEŞ PEŞE

e2’de...
 

Son yılların en fazla heyecan yaratan Emmy adayı çizgi dizisi “Family Guy”, bu akşam 3. ve 4. bölümleriyle e2 izleyicisi ile buluşuyor. Dizi hafta içi hergün saat 20:00’de ekrana gelecek. Griffin ailesinin serüvenlerini keyifle izleyeceksiniz. 

Family Guy 3. Bölüm: Ev Hapsi!

Bu akşam yayınlanacak dizinin ilk bölümünde, Peter, Chris’in futbol maçı esnasında erkek olduğunu sandığı bir kadınla tartışır ve kadının yüzüne bir yumruk indirir. Olay sonrası yetkililerce ev hapsine çarptırılan Peter, sıkıntıdan bunalır ve evin bodrumunu bara çevirir. Bu arada Lois de her gece şarkı söylemekte ve oldukça ilgi toplamaktadır. Diğer yandan Stewie de çıkmakta olan dişinin ağrısını azaltmak için bir çeşit zaman aygıtı icat eder ancak işler umduğu gibi gitmez.

Family Guy 4. Bölüm: Tarikat!

Bu akşam yayınlanacak dizinin ikinci bölümünde, Peter, Meg’in yeni arkadaşıyla partiye gitmesine izin verir. Bu Lois’i kızdırır çünkü o gün aynı zamanda Stewie’nin de doğum günü partisi vardır. Fakat Meg’in bilmediği, parti diye gittiği şeyin aslında bir tarikat toplantısı olduğudur. Peter Meg’i almaya gelir ancak tarikatın lideri onları takip eder.

Yayın Günü : 03 Kasım Salı
Yayın Saati  : 20:00
Bölüm  : Family Guy 1. Sezon / 3 ve 4. Bölüm

Künye :

Family Guy izle -> E2 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı