Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Yabancı Damat
Yabancı Damat
Yabancı Damat


Tarih: 2007-03-23 TV : KANAL D Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


Yabancı Damat

94.Yeni Bölüm

Kahramanlar, Ruşen'i arıyor

Ruşen hala eve dönmemiştir. Evdekiler, Ruşen'in başına kötü bir şey geldiğini düşünür ve endişelenirler.
İki kadının saldırısına uğrayan ve ilaçlı kurabiyelerle uyutulan Ruşen, ertesi gün ayılır. Yol kenarında meczup gibi dolaşırken önüne atladığı iki kamyoncu onu arabasına alır. Yarı çıplak vaziyette olan Ruşen, kendisine ne olduğunu hatırlamamaktadır. Kamyoncular onu deli zannedip hastaneye götürürler. Ruşen orda da panikleyip ortalığı birbirine katınca bir odaya kapatılır.
Feride ve Nazire'nin Ruşen'i bulmak için bir fikri vardır. Yerel bir televizyon kanalının kadın programına katılıp kayıp duyurusu yapacaklardır.
Mustafa Can ve Memik hala küstür. Mustafa Can, dedesine kendini affettirmenin yollarını arar. Güzel bir hediye alır, üstüne bir not yazar ve sessizce Memik'in odasına bırakır.
Nazlı ve Niko, Emine'yi de alıp çocuklarla güzel bir hafta sonu geçirir. Niko'nun bir de sürprizi vardır. Hep birlikte Sapanca'ya gezmeye gideceklerdir.
Eftelya ise Atina'da bunalımdadır. Memik'ten ayrılışı, Niko'nun uzakta oluşu, ailesini bir arada tutamayışı onu çok üzer. Stavro ve Eleni neşesini yerine getirebilmek için Niko'yu çağırmaya karar verir. Nazlı, Niko ve çocuklar, Sapanca'da harika bir gün geçirmektedirler. Bu sırada Stavro'dan gelen telefonla Atina davetini kabul etmek zorunda kalırlar. Ancak bir sorun vardır. Daha önce kendilerini Gaziantep'e davet eden Feride'ye durumu açıklamaları gerekmektedir.

Künye :

Yabancı Damat izle -> KANAL D canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı