Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Acemi Cadı / Yeni Bölüm
Acemi Cadı / Yeni Bölüm
Acemi Cadı / Yeni Bölüm


Tarih: 2007-03-25 TV : KANAL D Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


Acemi Cadı

24. yeni bölüm

Tuğçe, Ayşegül'e tuzak kuruyor


Selda, Melda ve Ayşegül, Deli Ferit tarafından olağanüstü toplantıya çağrılırlar. Sihir Düzenleme ve Denetleme Kurulu yeni bir karar almıştır. Artık tüm cadılar, istediklerini gerçekleştirmek için sihir kullanmakta özgürdür. Ancak bu başta çok cazip bir değişiklik gibi görünse de işin aslı öyle değildir. Herkes istediği sihiri yaparken, kimsenin geçmişini, bugününü ve geleceğini, duygularını ve düşüncelerini değiştirmemesi gerekmektedir.Aksi takdirde büyük cezalara çarptırılacaklardır. Bu yeni uygulama Ayşegül ve halalarının aklını karıştırır.
Okulda ise Tuğçe'nin doğum günü partisi hazırlıkları vardır. Tuğçe herkesi evde vereceği partiye davet eder, Ayşegül'ü bile. Bu durum Ayşegül'ün şüphelenmesine neden olur.Şüphelerinde de haksız değildir. Tuğçe onu Selim'den çalmak için tehlikeli bir tuzak hazırlamıştır. Partideki tek sürpriz bu değildir. Müdür Dilaver ile Melda'nın yakınlaşmasından çok rahatsız olan Selda da davetli olmadığı partiye katılır.

     
Yapım : D Productions
Dramalar Koordinatör: Lale Eren
Uygulayıcı Yapımcı : Ahmet Kayımtu
Yönetmen : Feride Kaytan
Senaryo : Haluk Özenç
Müzik : Murat Evgin
Oyuncular : Merve Boluğur (Ayşegül), Şenay Gürler (Selda), Nergis Kumbasar (Melda), Celal Kadri Kınoğlu (Okul Müdürü Dilaver), Çağkan Çulha (Selim), Dicle Alkan (Ceren), Levent Sülün (Hulki Hoca), Billur Yazgan (Tuğçe), Tuğçe Taşkıran (Berna), Gökdeniz Tüzün (Ebru) Cenk Gürpınar (Cenk), Haluk Levent Karataş (Murat)

Künye :
Merve Boluður (Ayþegül), Þenay Gürler (Selda), Nergis Kumbasar (Melda), Celal Kadri Kýnoðlu (Okul Müdürü Dilaver), Çaðkan Çulha (Selim), Dicle Alkan (Ceren), Levent Sülün (Hulki Hoca), B

Acemi Cadı / Yeni Bölüm izle -> KANAL D canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı