Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Kavak Yelleri
Kavak Yelleri
Kavak Yelleri


Tarih: 2009-11-21 TV : KANAL D Saat: 22:15 Tür:Yerli Dizi


 Güven senedi almak için plan yapıyor 

Kanal D’nin başrollerinde; Pelin Karahan, İbrahim Kendirci, Sarp Apak ve Aslı Enver’in oynadıkları sevilen dizisi “Kavak Yelleri”nin bu bölümünde; Güven, Deniz’in imzaladığı senedi geri almak için son bir numara yapıyor. Acaba Güven bu kez Nazif’e karşı galip gelebilecek mi,  yoksa ava giderken avlanacak mı?

Nazif’e hesap sormaya kalkan Deniz, dövülerek yol kenarına atılır. Deniz’i takip eden bir gölge ona yardım eder. Mine karşısında annesi Nur’u görünce çok şaşırır. Nur, kızına yaklaşmak istese de Mine onun gelişine şüpheyle bakar. Aslı ile Güven, alkol komasındaki Metin’i hastaneye götürür. Metin yoğun bakımdadır. Aslı, Metin’le ilgilenirken geçmişiyle karşı karşıya gelir. Bu durum, eski yaraların kanamasına neden olur. Leman, duygusal bir konuşmayla Deniz’e, otelin ikisinin hayatları için öneminden bahseder. Deniz büyük bir suçluluk duygusu içinde kıvranır. Acaba otel elden gidecek mi?
Oteli kaybetmemek için Erkan’ın bir planı vardır. Acaba bu plan işe yarayacak mı? 
Güven, Deniz’in imzaladığı senedi geri almak için son bir numaraya başvurur. Bu konuda kendisine eski bir dost yardımcı olur. Peki, bu dost kimdir?
Güven, Nazif’e karşı son hamlesini yapar. Güven’in planı yolunda giderken, bir aksilik tüm oyunu mahvetmek üzeredir. Acaba, Güven bu kez Nazif’e karşı galip gelebilecek mi,  yoksa ava giderken avlanacak mı?

Künye :

Yapım  : Tim’s Prodüksiyon
Yapımcı : Timur Savcı
Yönetmen : Jale İncekol
Senaryo : Gökhan Horzum , Ekin Atalar
Tretman : Yılmaz Şahin
Öykü  : Erkan Birgören
Müzik  : Pinhani
Oyuncular :Pelin Karahan (Aslı), İbrahim Kendirci (Deniz), Dağhan Külegeç (Efe), Aslı Enver (Mine), Ege Aydan (Murat), Gülen Karaman (Leman), Ayten Uncuoğlu (Ayşe), Altan Gördüm (Kamil), Nurcan Eren (Hafize), Ferit Aktuğ (Metin), Didem İnselel (Gönül), Münire Apaydın (Canan), Yılmaz Gruda (Haşmet), Erol Aksoy (Osman), Ceren Moray (Su), Cemil Büyükdöğerli (Atakan), Betül Arım (Sevgi), Tayfun Sav (Salih), Şebnem Doğruer (Şükran), Mehmet Yer (Yılmaz)  Yeni Bölüm


Kavak Yelleri izle -> KANAL D canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı