Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Benim Annem Bir Melek
Benim Annem Bir Melek
Benim Annem Bir Melek


Tarih: 2009-11-21 TV : STAR TV Saat: 22:40 Tür:Yerli Dizi


BENİM ANNEM BİR MELEK
Müjde Ar’ın konuk oyuncu olarak katıldığı bölüm, kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için bir kez daha ekrana geliyor.

43.bölüm (tekrar):
NERİMAN’I KISKANÇLIK ATEŞİ SARAR!
Televizyonda Müjde Ar’ı gören Cahit onu ne kadar beğendiğinden bahsedince Neriman’ı kıskançlık kaplar. Sadece Cahit değildir Müjde Ar’ı güzel bulan. Herkes ondan bahsettikçe Neriman iyice çıldırır ve kimseye haber vermeden güzelleşmek için estetik ameliyatlar olur. Herkes heyecan içinde sargılar açıldığında ortaya ne çıkacağını beklemeye başlarlar.
Sinem’in doğum günü için bir kamera alınınca ailede huzur kalmaz. Herkes paparazzi kesilir ve bir başkasının açığını kamera ile yakalayıp şantaj yapar. Sonunda işin ucu Neriman’a dokununca ortalık birbirine girer.
Apartmana dadanan bir hırsız neredeyse tüm daireleri soyar. Apartman sakinleri her türlü önlemi alır hatta sabahlara kadar kapının önünde nöbet beklerler ama bir türlü soygunların önüne geçemezler. Gene sorunu çözmek Neriman’a kalır.

Künye :

Tekrar

YAPIMCI :BKM – Necati AKPINAR
YÖNETMEN :Hakan Algül
SENARYO :Vasıf Küçükoruç
OYUNCULAR : Oya Başar (Neriman), Tarık Ünlüoğlu (Cavit), Ali Sunal (Çetin), Dolunay Soysert (Ece), Ş ehsuvar Aktaş (Metin), Ayça İnci (Nalan), Ali Erkazan (Adil), Bala Atabek (Hasıla), Mert Öner (Sıddık), Hande Dane (Şebboy), Ezgi Yeşiltan (Sinem)


Benim Annem Bir Melek izle -> STAR TV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı